لوستر کریستال لوله ای دو طبقه نیرا

لوستر کریستال لوله ای گرد طبقاتی با طراحی مینمالیستی و کریستال هایی که به طور منظم درکنار یکدیگر قرار گرفته اند روشنایی خوبی را به فضا میدهد.

535،000،000 ریال

Add to wishlist

میس فن در روهه می گوید : Less is More. گاهی اوقات سادگی می تواند بیشترین سخن را بگوید. لوستر کریستال لوله ای دو طبقه نیز یک اثر ساده و مینیمال است که با کمترین پیچیدگی فضا را کاملا ارتقا می دهد.

دو فرم استوانه ای ساده بر روی هم قرار گرفته اند، که شاید در نگاه اول حرفی برای گفتن نداشته باشند، اما در عمل چشم را به خود جذب می کنند. این دو فرم ساده تناسب خوبی دارند که به نسبت های کلاسیک بسیار نزدیک است. ضریب 1.6 را می توانید در این نسبت بیابید.

همین دو طبقه بود باعث می شود این لوستر از سری لوستر کریستالی لوله ای، کمی خاص تر از هم خانواده های خودش مثل لوستر کریستال لوله ای گرد 60 سانت  باشد. در واقع همین دو طبقه بودن باعث می شود که ذهن کمی عمودی تر آن را ببیند و این خطوط عمودی کریستال ها را تقویت می کند و به ارتفاع محیط جان می دهد.

همان طور که گفته شد، کریستال های این لوستر نیز عمودی هستند، و البته بسیار ساده و توپر، که این نیز موافق با مینیمالیسم سبک بین الملل است. البته که این کریستال ها نقش لنزهای استوانه ای را نیز بازی می کنند و این باعث خلق افکت های نوری می شود.

کریستال لوله ای
تصویری از بدنه و کریستال های لوستر کریستال لوله ای دو طبقه

علاوه بر ساختار دو طبقه، دو چیز باعث جذابیت این لوستر می شوند، اول فرم ساده و منظم هندسی آن که با اصول زیبایی شناختی تناسب کامل دارد، و دوم، شکست منظم نور در لنز های استوانه ای نصب شده در ساختار این لوستر. این ها ناخواسته هر چشمی را به خود جذب می کند و از این لوستر یک نقطه کانونی بی آلایش می سازد.

تصویری از لوستر کریستال لوله ای دو طبقه
تصویری از لوستر کریستال لوله ای 50+80، به صورت نصب شده

از طرفی شکست نور در همین کریستال ها باعث پوشانده شدن منابع نور و ساختار داخلی می شود. همین امر باعث می شود که این لوستر تا خدود زیادی شفاف به نظر برسد و زیاد معماری داخلی فضا را دستکاری نکند.

تمام این ویژگی ها لوستر کریستال لوله ای دو طبقه را گزینه ی مناسب یک معماری داخلی مینیمال می سازد. شما می توانید این لوستر مینیمال را به سادگی با دیگر المان ها ترکیب کنید. سادگی و شفافیت این لوستر باعث می شود که حتی با ملاحظاتی مناسب استفاده در دیگر سبک های معماری نیز باشد.

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

رنگ کریستال

شفاف

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال لوله ای دو طبقه نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما