لوستر گرد لینارا ۵۰سانت

لوستر گرد لینارا با پره های فلزی مشکی که دور شمعدان فلزی آبکاری شده وجود دارد انعکاس نوری منحصر بفردی در فضا ایجاد می کند.

۱۲۴،۲۰۰،۰۰۰ 

Add to wishlist

لوستر گرد لینارا نیز مانند دیگر محصولات لینارا از دو بخش به رنگ های مشکی و آنتیک تشکیل می شود. بخش مشکی توسط رنگ سیاه الکتراستایک رنگ شده است، و بخش آنتیک آبکاری شده است. نحوه ی قرار گیری این دو رنگ در کنار یکدیگر و طراحی منحصربفرد این محصول روشنایی زیبایی به محیط میدهد.

لوستر 6 شعله فلزی مدرن
لامپ ها و شیوه ی قرار گیری ان ها در لوستر گرد لینارا نیرا

این لوستر ۵۰ سانتی متر قطر دارد و لامپ ها در اطراف مرکز آن قرار گرفته اند. با این که این لوستر متقارن است، ولی بیشتر با مبانی معماری مدرن سازگاری دارد. نبود کریستال و نبود بخش های درخشان. تاکید بر کارآمدی نور و پرهیز از تجمل گرایی. تمام این ها باعث می شود لوستر گرد لینارا بیشتر متمایل به معماری مدرن باشد.

پره های فلزی مشکی لوستر
پره های فلزی رنگ شده ی مشکی لوستر گرد لینارا

نور توسط این پره ها می شکند و محیط را روشن می کند. چرخش ناشی از شکل گرد این لوستر باعث می شود که پره ها نسبت به چشم زاویه پیدا کنند و از شفافیت لوستر بکاهند. این در حالی است که در نگاه مستقیم لوستر شفاف می باشد.

این لوستر به دلیل ساختار خود، بیشتر مناسب معماری های مدرن و پست مدرن می باشد. همین طور این که مناسب کاربری های هتل، کافی شاپ، منازل مسکونی، مجتمع های تجاری و فروشگاه های مد می باشد.

فرم کلی

استوانه ای Drum, گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

تعداد لامپ

6 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 50cm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد لینارا ۵۰سانت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ما