15%

پک محصولات لینارا نیرا

در پک محصولات لینارا که با تخفیف ارایه می شود، چند آیتم کاربردی عرضه می شود.، شامل:

500،000،000 ریال

ناموجود

دسته: برچسب:

لوستر ها نیز مانند بسیاری از لوازم تزئینی منزل سبک های متفاوتی دارند. برخی از لوسترها، خصوصا لوسترهای سنتی و کلاسیک دارای المان های بسیار زیاد تزئینی با جزئیات فراوان هستند، که هدف شان جلب نگاه مخاطب به هر قیمتی است، و برخی نیز مثل لوسترهای مدرن و پست مدرن، بر روی ذهن جستجوگر مخاطب حساب باز کرده اند که خودش می گردد و زیبایی را پیدا می کند.

لوستر ها و چراغ های سری لینارای نیرا نیز به همین اصل پایبند هستند. استفاده از حداقل جزئیات، ولی تکیه بر توان زیبایی شناسی ذهن مخاطب. در سری لینارا خبری از هیچ کریستال و آونگ و پنتالوگی نیست که با حرکت و بازتابش و درخشش خود چشم را ناخواسته به خود جذب کند.

در واقع این سری از لوستر و چراغ دکوراتیو تا حدودی با اصل مینیمالیسم ون دروهه پیوند خورده اند و از طرفی چندان هم از ویژگی های زیبایی شناختی کلاسیک دور نیستند. هندسه و نظم حرف اول را در طراحی محصولات سری لینارا می زند، و کیفیت قطعات و پرداخت ها و دقت در حفظ جزویات نیز به این اصل یاری می رساند.

پک محصولات لینارا لوستر خطی و گرد و چراغ دکوراتیو دیواری لینارا
نمایی از لوسترهای لاینر و گرد و چراغ دکوراتیو دیواری موجود در پک محصولات لینارا

در پک محصولات لینارا که با تخفیف ارایه می شود، چند آیتم کاربردی، شامل لوستر گرد لینارا با قطر حدودی 50 سانتی متر، لوستر لاینر یا خطی لینارا، دو عدد چراغ دکوراتیو دیواری لینارا، یک عدد استند یا چراغ ایستاده لینارا و یک عدد چراغ رو میزی لینارا عرضه می شود. البته در صورت درخواست امکان افزودن دیگر آیتم ها و یا افزایش تعداد همین آیتم ها همراه با تخفیف نیز هست، لذا در صورت تمایل با پشتیبانی سایت هماهنگی داشته باشید.

پک محصولات لینارا چراغ دیواری
چراغ های دیواری موجود در پک محصولات لینارا نصب شده در منزل یکی از خریداران

در خصوص هر کدام از آیتم های پک محصولات لینارا، توضیحاتی نوشته شده است که در لینک مربوطه قابل مشاهده است، اما به صورت کلی باید گفت که لوستر لاینر یا خطی لینارا مناسب فضاهای دارای نسبت طول به عرض بیشتر و یا روی میزهای مستطیلی شکل مانند جزیره ی آشپزخانه است. در عوض لوستر گرد لینارا برای فضاهای عمومی تر مناسب است، مانند اتاق های کمی بزرگ تر، حال، میزهای دارای شکل نزدیک به مربعی یا گرد. چراغ دیواری لینارا مناسب دیوارهایی با تم مدرن و حتی نئوکلاسیک است و افکتی زیبا بر روی دیوار خلق می کند. همین طور فضاهای عمومی. چراغ دکوراتیو ایستاده لینارا مناسب به کارگیری در فضاهای داخلی است که نیازمند نور بیشتر در گوشه ها و زوایا هستند و می تواند فضاهای خالی بین مبلمان را نیز پوشش دهد. چراغ رومیزی لینارا نیز مناسب بسیاری از فضاها خصوصا فضاهای خصوصی تر است، که می تواند یک نور به نسبت ملایم را در اطراف خود ایجاد کند، البته که نور آن بیشتر از آباژور های رایج است.

لوستر لاینر پک محصولات نیرا
نمایی از لوستر لاینر نیرا موجود در پک محصولات لینارا نیرانور، نصب شده در منزل
پک محصولات لینارا اتاق نشیمن
پک محصولات لوستر ، چراغ دیواری و چراغ ایستاده لینارا، نصب شده در اتاق نشیمن

 

 

 

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پک محصولات لینارا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما