چراغ استند مدرن لینارا نیرا

چراغ استند مدرن لینارا نیز یک ساختار صلب و بدون انعطاف دارد که هندسه ی صاف و ساده و مینیمال آن مطابق با سبک بین الملل و مدرن می باشد.

130،000،000 ریال

Add to wishlist

سری محصولات لینارا نیز مانند بسیاری از محصولات سری نیرانور دارای چند نوع چراغ دیواری، استند، رومیزی و لوستر می باشد. چراغ استند مدرن لینارا نیز یک ساختار صلب و بدون انعطاف دارد که هندسه ی صاف و ساده و مینیمال آن مطابق با سبک بین الملل و مدرن می باشد.

خطوط صاف چراغ استند مدرن لینارا نیرا
خطوط صاف و بی آلایش چراغ استند مدرن لینارا نیرا، با رنگ الکترو استاتیک مشکی و الکتروفورتیک طلایی خش دار

چراغ های استند یا ایستاده چراغ هایی هستند که به منظور تکمیل معماری داخلی و ایجاد نورپردازی های موضوعی و تاکیدی استفاده می شوند.  این چراغ ها در ارتفاع میانی اتاق نصب می کنند، پس نه مانند لوسترها نور را در کل اتاق پخش می کنند، و نه مانند چراغ های رو میزی نوری محدود و وابسته دارند.

چراغ استند مدرن لینارا، نور را تقریبا بدون مانع خاصی منتشر می کند و این یعنی یک نور تقریبا همه جهته کروی.

پره های به کار رفته اندکی در پراکنش نور تاثیر دارند، ولی این تاثیر زیاد نیست. همین طور این که منبع نور بدون مانع چندانی خودنمایی می کند و این نیز متناسب با مبانی معماری مدرن است.

این چراغ استند مدرن نیز مانند بسیاری از استندها از یک تک لامپ بهره می برد. این تک لامپ حکم یک مرکز نوری را دارد و همان طور که گفته شد کاملا به نمایش گذاشته می شود. لامپ های دارای سرپیچ E14 یا ادیسونی یک حس نوستالژیک را به فضا اضافه می کنند.

رنگ های به کار رفته در چراغ استند مدرن لینارا نیرا از نوع الکترواستاتیک و الکتروفورتیک هستند.

این باعث می شود که این لوستر ایستاده مدرن بتواند به خوبی تحت شرایط مختلف دوام بیاورد. رنگ مشکی نیز مطابق با مبانی مدرن است و باعث می شود ساختار کمتر خودنمایی کند. رنگ آبکاری الکتروفورتیک طلایی اما کمی ظاهر لوستر را تلطیف می کند و به خوبی در کنار رنگ مشکی می نشیند.

در نهایت چراغ استند مدرن لینارا نیرا، ترکیبی از نور و سایه را به محیط میبخشد که علاوه بر تامین روشنایی جلوه ی زیبایی را ازخود به جای میگذارد. این لوستر ایستاده را می تواند در فضاهایی که نیازمند یک یا چند نور موضعی زیبا هستند به کار برد. این لوستر همین طور با بسیاری کاربری ها مثل کافی شاپ ها، رستوران های، منازل مسکونی و امثالهم هماهنگی دارد.

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

فرم کلی

گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

تعداد لامپ

1 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 40cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ استند مدرن لینارا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما