لوستر متال باکس خطی

لوستر متال باکس خطی با طراحی مینیمال و روکش مشبک فلزی خود نوری زیبا و یکنواخت را به محیط مینشاند. این لوستر در دو رنگ آبکاری آنتیک و مشکی استاتیک موجود میباشد.

۱۳۳،۵۰۰،۰۰۰ ۱۴۷،۰۰۰،۰۰۰ 

Add to wishlist
شناسه محصول: نامعلوم دسته: , , برچسب: , , ,

شاید کمتر کسی خواستار این سبک از لوستر ها باشد، اما مطمئنا چنین لوسترهای خاصی، طرفداران خاص خودشان را هم دارند. در اینجا بر خلاف لوستر های کریستالی، خود فلز است که به صورت تور در آمده و نقش حائل بین چشم و منبع نور را ایفا می کند. لوستر متال باکس نیرا.

تور استیل ضدزنگ که خیرگی لامپ را در حد قابل قبولی پایین می آورد. این تور آبکاری نشده است و خالص است. در کنار این تور، ساختار فلزی رنگ شده خود لوستر بر مدرن بودن آن می افزاید. رنگ الکترواستیک مدرن در کنار توری که ظرافت آن مدرن بودن را فریاد می زند.

تور استیل لوستر متالباکس نیرا
تور استیل مورد استفاده در لوستر متالباکس

یک ساختار فارغ از زرق و برق رایج لوستر ها.

اینجا دیگر خبری از پنتالوگ و آویزهای کریستالی نیست! اینجا همه چیز به خوبی جوش خورده و یا پیچ و مهره و پرچ شده است. تنها چیز انعطاف پذیر زنجیر اتصال لوستر است! اینجا تمام دیدگاه های پیشین ما در هم می شکند. همین ساختارشکنی باعث می شود این لوستر ویژه باشد. لوستری ویژه برای آنان که تفکری مدرن و ساختارکنانه دارند.

اینجا است که پای جرات طراح وسط می آید که این جاذبه بصری را به معماری خود بیافزاید. چیزی که در معماری مدرن بیشتر به چشم می خورد و معماران مدرن و پسامدرن شجاعت بیشتری در انتخاب آیتم ها دارند.

در مجموع می توان گفت که لوستر متال باکس خطی یک لوستر مدرن است، ولی می توان با ملاحظاتی، آن را همراه با سبک های دیگر معماری نیز به کار برد. این لوستر مناسب کاربری های تجاری، کافی شاپ ها، رستوران ها، و حتی منازل مسکونی می باشد.

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, مشکی استاتیک

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر متال باکس خطی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ما