چراغ ایستاده متالباکس گرد نیرا

چراغ ایستاده متالباکس گرد جزو محصولات خانواده متالباکس است، که به منظور تامین روشنایی و نورپردازی دکوراتیو در فضای اتاق طراحی شده است.

149،000،000 ریال160،000،000 ریال

Add to wishlist

عموما محصولات روشنایی و نورپردازی دکوراتیو به صورت خانواده ارائه می شوند، که این خانواده ها معمولا شامل لوستر، چراغ دیواری، استند یا چراغ ایستاده،و چراغ رومیزی می شوند. چراغ ایستاده متالباکس گرد نیز جزو محصولات خانواده متالباکس است، که به منظور تامین روشنایی و نورپردازی دکوراتیو در فضای اتاق طراحی شده است.

لوسترها بسته به نوع شان، نور عمومی و یا موضعی را از بالا فراهم می کنند، که می توانند به تنهایی، یا در کنار دیگر محصولات سقفی، روشنایی عمومی را تامین کنند. چراغ های دیواری نیز وظیفه ای مشابه دارند، که چراغ های ایستاده نیز می توانند این امر را تکمیل کنند، با این تفاوت که هویتی مستقل از خود دارند. البته که تمام این محصولات، در کنار تامین روشنایی عمومی، نوری دکوراتیو را نیز فراهم می کنند.

همان طور که گفته شد، چراغ ایستاده متالباکس گرد، هویتی مستقل دارد، چرا که همین قائم به ذات بودن چراغ و عدم اتکای آن به سقف یا دیوار، باعث تقویت هویت آن می شود. در واقع این منبع نور می تواند به تنهایی نیز نقش آفرین باشد و  نقشی متغیر در خلق فضا ایفا کند.

چراغ ایستاده متالباکس گرد
نمایی کلی از چراغ ایستاده متالباکس نیرا، و بدنه ی تمام فلزی آن

نور چراغ های ایستاده، خصوصا چراغ ایستاده متالباکس گرد که شکلی نزدیک به متقارن دارد، از میانه ی ارتفاع اتاق، به دو طرف پخش می شود، که این باعث ایجاد یک فضای دوگانه می شود، و از طرفی نوری متعادل در طرفین ایجاد می کند. چراغ به نوعی نقش یک محور تقارن و یک خط حائل را ایفا می کند.

با این اوصاف، از چراغ ایستاده متالباکس گرد می توان به عنوان یک عنصر دکوراتیو کانونی استفاده کرد، که در این صورت نقش منبع نور غالب و اصلی را ایفا می کند، و یا از آن در کنار دیگر منابع نوری استفاده کرد و جای خالی نور دیگر منابع نوری را پر کرد.

خانواده ی متالباکس عملا نمونه ای برای منابع نوری مدرن است، که در ساختار آن ها شاهد مینیمالیسم و استفاده ی فراوان از نمادهای صنعتی هستیم. بدنه تماما فلزی است، و در آن برای شیدینگ از توری های استیل ظریف استفاده شده است، که این ها همه ماهیتی صنعتی و مدرن دارند.

گرد بودن چراغ ایستاده متالباکس گرد را نیز به نوعی مینیمال دانست، چرا که در آن شاهد هیچ لبه و یا عنصر درگیر کننده ی چشم نیستیم. لوستر از تمام جهات یک نمود دارد و این باعث می شود چشم تمایل به گشتن در اطراف آن نداشته باشد. از طرفی این امر باعث ایجاد یک سیالیت در فرم چراغ می شود.

از آن رو که چراغ ایستاده متالباکس گرد یک ساختار مینیمال و مدرن دارد، مناسب فضاهای مینیمال است، البته که این مینیمال بودن باعث می شود به دیگر سبک های معماری نیز آسیبی نزند و با نظر طراح در کنار دیگر مبلمان داخلی به کار برود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, مشکی استاتیک

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

4 شعله

ابعاد

قطر 40cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ ایستاده متالباکس گرد نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما