چراغ دیواری مدرن 2 شعله متالباکس نیرا

گاهی اوقات برای دیده شدن نیاز به عجیب بودن نیست، معماری مدرن به ما یاد داد که ساده بودن نیز می تواند جالب توجه باشد، چیزی که در چراغ دیواری مدرن 2 شعله متالباکس شاهد آن هستیم.

35،000،000 ریال39،000،000 ریال

Add to wishlist

گاهی اوقات برای دیده شدن نیاز به عجیب بودن نیست، معماری مدرن به ما یاد داد که ساده بودن نیز می تواند جالب توجه باشد، چیزی که در چراغ دیواری مدرن 2 شعله متالباکس شاهد آن هستیم.

در چراغ دیواری مدرن 2 شعله متالباکس نه خبر از فلزات گران قیمت است، و نه خبر از کریستال های درخشنده، اینجا فن و هنر حرف اول را می زند.

متریال اصلی به کار رفته در این چراغ، فقط آهن است و آلیاژ آهن. یک فریم از آلیاژ آهن که با دقت تمام رنگ شده است تا از آن در برابر خوردگی محافظت کامل داشته باشد، به اضافه ی یک توری ضد زنگ که نقش محافظ فیزیکی و نوری را ایفا می کند.

حتی فرم هم دچار پیچیدگی نشده است. یک ساختار به ظاهر بدوی، اما کاربردی، که با بسیاری از سبک های مدرن و حتی روستیک همسازی دارد. فرم به سادگی یک مکعب مستطیل است که خطوط حاشیه ی آن پر رنگ شده اند و در وسط یک توری که نقش المان نیمه شفاف را ایفا می کند فرم را تکمیل می کند.

تنها ناخالصی هایی که در فرم مکعب مستطیل این چراغ دیواری مدرن ایجاد شده است، یکی تو رفتگی (هر چند ناچیز) توری در فریم است، یکی خالی بودن فریم در بالا و پایین، و یکی پیچ های روکار آلن که عمدا روکار نصب می شوند. تمام این ها نقش جزئیات کاربردی (از منظر تزئینی) را ایفا می کنند.

لامپ چراغ دیواری مدرن
دو لامپ نصب شده در پشت پوشش نیمه شفاف توری چراغ دیواری مدرن و دکوراتیو متالباکس

توری فلزی این چراغ دکوراتیو، به صورت ملایمی نقش دیفیوزر و نقش پوشاننده ی منبع نور را ایفا می کند. البته شفافیت توری کم نیست و لامپ درون فریم به راحتی دیده می شود.

لامپ از نوع اصطلاحا شمعی، یا ادیسونی E14 است، که بهتر است به شکل وینتیج Vintage و یا شمعی Candle انتحاب شود (که البته نیرا، لامپ LED شمعی فیلامنتی را به رایگان آن را ارسال می کند) تا ظاهر چراغ را بهبود دهد.

البته که این چراغ دیواری یک چراغ دکوراتیو دیواری مینیمال نیز هست. ویژگی های آن برشمرده شد، که کاملا مطابق با سبک بین الملل و مینیمالیسم است. این چراغ را می توان در معماری مدرن و روستیک و همراه با بسیاری از متریال های مرتبط به کار برد، خصوصا بر روی دیوار های صلب و پر قدرت.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, مشکی استاتیک

فرم کلی

مستطیلی

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

2 شعله

ابعاد

20cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ دیواری مدرن 2 شعله متالباکس نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما