چراغ رومیزی متالیکا نیرا

فرم قابل توجه چراغ رومیزی متالیکا باعث می شود که این چراغ گزینه ای مناسب برای فضاهای لوکس باشد و از طرفی بتواند سطح کیفی فضا را نیز بهبود دهد.

69،000،000 ریال

Add to wishlist

چراغ رومیزی متالیکا، یک چراغ رومیزی به نسبت پوشیده و البته مدرن است. یک بدنه ی صلب و محکم که تمام نقش دکوراتیو دارد. فرمی کاملا هندسی و تقریبا بدون نقص.

لامپ در این چراغ کاملا محصور شده است، و می توان آن را بیشتر یک نوع آباژور دانست. نوری لامپ صرفا از منافذی که در بالا و پایین این چراغ رومیزی قرار دارد به بیرون می تابد که باعث می شود یک جلوه ی تصویری دو طرفه درون اتاق ایجاد شود.

فرم هندسی  چراغ یک فرم قدرتمند و درگیر کننده است، طوری که به سختی می توان آن را دید و به آن توجه نکرد. این ناشی از زوایای تیز چراغ، تو رفتگی های بسیار، و پوشش بازتابشگر چراغ است، که تمام این ها باعث ایجاد تغییرات ناگهانی و تفاوت های آشکار می شوند.

فرم چراغ را می توان متشکل از چند مقطع گرد متوالی در ناحیه ی بیرونی، و چند مقطع گرد متوالی در داخل دانست. تمام این استوانه مانند ها، در قسمت پایین و بالا با زاویه ی تیز برش خورده اند.

از طرفی تمام فلزی بودن بدنه و مخفی بودن لامپ در پشت آن، باعث تجریک حس کنجکاوی، و همین طور افکت های نوری در داخل می شود که نوری غیر مستقیم را نیز به چشم بیننده و محیط منتقل می کند.

فرم قابل توجه چراغ رومیزی متالیکا باعث می شود که این چراغ گزینه ای مناسب برای فضاهای لوکس باشد و از طرفی بتواند سطح کیفی فضا را نیز بهبود دهد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, مشکی استاتیک

فرم کلی

گرد

نوع لامپ

E27

تعداد لامپ

1 شعله

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ رومیزی متالیکا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما