ویژه

لوستر متالیکا طبقاتی ۶۰سانت

تصویر بسیاری از ما از لوستر، یک ساختار پیچیده تو در تو با کریستال های متعدد است. ساختاری پر زرق و برق و تجملاتی. اما گاهی اوقات لوستر هایی مثل لوستر متالیکا طبقاتی این تصور را به هم می زنند.

۱۳۶،۲۰۰،۰۰۰ 

Add to wishlist

تصویر بسیاری از ما از لوستر، یک ساختار پیچیده تو در تو با کریستال های متعدد است. ساختاری پر زرق و برق و تجملاتی. اما گاهی اوقات لوستر هایی مثل لوستر متالیکا طبقاتی این تصور را به هم می زنند.

زمانی که می توان در عین صلب بودن و ساده بودن زیبا بود.

هندسه حرف اول را در فرم این لوستر می زند. یک هندسه سه طبقه، ترکیبی از استوانه مانند هایی که در کنال هم یک دایره را تشکیل داده اند و در سه طبقه فرمی لوزی یا دو مخروطی تشکیل داده اند. طبقاتی بودن این لوستر برای آن مزیتی را ایجاد می کند.

نور طبقه وسط دو طبقه بالا و پایین را زیبا می کند و هاله ای از نور تشکیل می دهد.

البته نباید متریال و پرداخت لوستر متالیکا طبقاتی را نادیده گرفت. فلز خش دار که به رنگ طلایی آبکاری شده است، زیر نور آفتابی طلایی گون لامپ ها خود نمایی می کند. شاید تنها بی نظمی در این ساختار منظم هندسی همین خش ها باشند. استوانه های کوچک تشکیل دهنده فرم دارای لبه های تیزی هستند که آن را مانند تاجی زرین آرایش می کنند.

لوستر طبقاتی متالیکا نیرانور

تاجی از جنس نور بر فراز فضای داخلی شما.

این هندسه ی منظم و پر صلابت می تواند نقطه ای کانونی در معماری ایجاد کند. متریال ویژه و ساختار تیز و نسبتا تهاجمی که چشم را سریعا جذب می کند. نور این لوستر به دلیل ساختار فلزی آن کاملا غیر مستقیم است و منابع نور تقریبا غیر قابل رویت هستند. از این جهت خیرگی به حداقل می رسد، و البته نور نیز تقریبا عمودی وارد فضا می شود.

لذا نمی توان از این لوستر انتظار یک نورپردازی همه جانبه داشت و در صورت نیاز باید به فکر منابع نوری دیگر هم بود.

لوستر متالیکا طبقاتی به علت حالت استوار هندسی و نسبتا مینیمال و شرایط نورپردازی ویژه ی خود، مناسب فضاهایی مثل لابی هتل ها می باشد، و همین طور می تواند در نورپردازی کاربری های تجاری، رستوران ها، سالن های بیلیارد، و کافی شاپ هم نیز کاربردی باشد. همین طور این که به علت ساختار مدرن خود مناسب برخی معماری های مدرن و مینیمال می باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, مشکی استاتیک

فرم کلی

گرد, لوزی

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

8 شعله

ابعاد

قطر 60cm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر متالیکا طبقاتی ۶۰سانت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ما