لوستر مدرن 8 گوی

لوستر مدرن 8 گوی را می توان به نوعی ویژه دانست. در تاریخچه ی لوستر که با چند شمع ها آغاز شد، شاهد نورهایی بودیم که به صورت ایستاده قرار می گرفتند، چون شمع را نمی توانستند در زوایای دیگر روشن کنند.

142،000،000 ریال

1 عدد در انبار

Add to wishlist

لوستر مدرن 8 گوی را می توان به نوعی ویژه دانست. در تاریخچه ی لوستر که با چند شمع ها آغاز شد، شاهد نورهایی بودیم که به صورت ایستاده قرار می گرفتند، چون شمع را نمی توانستند در زوایای دیگر روشن کنند. حتی بعد از اختراع لوسترهای گازسوز نیز نورها ایستاده بودند، چون طبیعت شعله حرکت رو به بالا است.

همین طور این که محفظه نگهدارنده ی لامپ می بایست رو باز می بود تا گاز خروجی شعله خارج شود و اکسیژن جای آن را بگیرد. اما مدرن شدن دنیا و ظهور لامپ های الکتریکی باعث شد که نور در لوستر شکل دیگری به خود بگیرد.

لوسترهای مدرن دیگر محدودیت زاویه دهی نور را نداشتند، و این باعث شد خیلی از نورها به سمت پایین جهت دهی شوند تا توزیع نور بهتری را ایجاد کنند. لذا لوسترهای مثل لوستر مدرن 8 گوی به وجود آمدند که دیگر محدودیتی در زاویه دهی نور و بسته بودن محفظه نداشتند.

همین طور در طراحی این لوستر مدرن سعی شده است با افزایش سطح خروجی نور خیرگی را کاهش داده و نوری غیر مستقیم ارائه داد. این امر باعث شده است که وزن دیداری گوی ها بسیار بیشتر از بدنه ی لوستر مدرن 8 گوی باشد. البته بدنه ی این لوستر نقشی صرفا عملکردی ندارد و خودش تشکیل دهنده ی فرم اصلی شعاعی لوستر بوده است.

جنس بدنه ی لوستر مدرن 8 گوی فلزی و از جنس آهن آبکاری شده به رنگ برنزی است، و گوی ها نیز از جنس شیشه ی مات هستند

فرم کلی

شاخه ای

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری برنزی

نوع کریستال

گوی توخالی

رنگ کریستال

مات

تعداد لامپ

8 شعله

نوع لامپ

E27

ابعاد

قطر 100cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر مدرن 8 گوی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما