لوستر کریستالی موج 5 طبقه نیرا

این روزها لوستر های کریستالی دارای تنوع بسیار زیادی شده اند، و لوستر کریستالی موج نیز یکی از این مدل های بی نهایت است. لوستر موج برخلاف لوسترهای کریستالی سنتی، کریستالهایی به نسبت ساده دارد.

543،000،000 ریال

Add to wishlist

این روزها لوستر های کریستالی دارای تنوع بسیار زیادی شده اند، و لوستر کریستالی موج نیز یکی از این مدل های بی نهایت است. لوستر موج برخلاف لوسترهای کریستالی سنتی، کریستالهایی به نسبت ساده دارد.

پروفیل سه گوش یا سه وجهی این کریستال برش خورده و در دو سمت حرارت داده شده است. این حرارت باعث شده لبه ی تیز وجود نداشته باشد. از طرفی، قسمت فوقانی پس از حرارت دیدن تحت فشار افزایش سطح مقطع داشته و نوعی استاپ برای نصب پنتالوگ می باشد. یک ساختار فلزی فنری مانند در این محدوده قفل می شود و کریستال را به صورت ثقلی نگه می دارد. در نهایت نیز یک به اصطلاح پاپیون این ساختار مفتولی را به بدنه لوستر وصل می کند.

لوستر موج کریستالی
کریستال های سه وجهی لوستر موج نیرانور

همان طور که از نام لوستر موج بر می آید، بدنه ی این لوستر کریستال دارای امواجی، البته در جهت ارتفاع است. این امواج به زیبایی پرداخت شده و آبکاری کروم شده است. این آبکاری و کریستال های به دور از تکلف لوستر آن را نزدیک به مدرن می کند. موجی که در ساختار لوستر قرار داده شده است، از سادگی ان می کاهد و چشم را قلقلک می دهد. همین باعث می شود که این لوستر بتواند نقش نقطه ی کانونی را در معماری داخلی شما ایفا کند. همین طور آبکاری کروم به درخشش لوستر می افزاید و جالب توجه است.

این لوستر به دلیل ساختار طبقاتی که دارد، مناسب سقف های بلند است. مثلا می تواند در لابی هتل ها، سرسراها، پلکان منازل و رستوران ها نقش نقطه کلیدی را ایفا کند. همین طور مناسب معماری مدرن، پست مدرن، و حتی معماری نئوکلاسیک و کلاسیک می باشد. این لوستر از نظر نوع کریستال شبیه لوستر کریستالی ایزد می باشد.

فرم کلی

5 طبقه, طبقاتی, گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع کریستال

کریستال آویز سه وجهی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

18 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی موج 5 طبقه نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما