لوستر نارون 30 شاخه نیرا

لوستر نارون از لوسترهای ویژه ی نیرا است، که در ساختار آن کابل ها کاملا قابل رویت هستند. بنا به مبانی مدرنیسم کابل به عنوان یکی از عناصر سازنده لوستر، هویدا است. لذا به عنوان یکی از اجزای سازنده ی فرم عمل می کند. همین طور ساختار فلزی و بدون کریستال این لوستر بر مدرن بودن آن تاکید می کند.

189،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر نارون از لوسترهای ویژه ی نیرا است، که در ساختار آن کابل ها کاملا قابل رویت هستند. بنا به مبانی مدرنیسم کابل به عنوان یکی از عناصر سازنده لوستر، هویدا است. لذا به عنوان یکی از اجزای سازنده ی فرم عمل می کند.

لامپ شمعی لوستر نارون
لامپ های شمعی E14، بدنه ی کروم رنگ و کابل های به کار رفته در لوستر 30 شعله نارون

همین طور ساختار فلزی و بدون کریستال این لوستر بر مدرن بودن آن تاکید می کند. لوستر دارای تقارن اولیه است، ولی کابل ها هستند که تقارن را تا حدی می شکنند. کابل های انعطاف پذیر، ساختار صلب شاخه ها را در پیچ و تاب می کند.

در لوستر نارون، منابع نور مستقیما به نمایش گذاشته شده اند. آبکاری کروم نیز باعث می شود که ساختار بدنه تا حدودی شفاف به نظر برسد و کابل ها بیش از پیش در فرم لوستر قابل رویت باشند.

بدنه به صورت یک ستون مرکزی است که هر یک از شاخه ها به آن متصل شده است. در این اتصال یک سری دیتیل های اجرایی نیز دیده می شوند که در نهایت می توان اجزایی مثل پیچ و یا لوله ی تلسکوپی را دید. در مکان ورود کابل به این ستون نیز شاهد وجود یک سری گلند مشکی رنگ هستیم.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری کروم

فرم کلی

شاخه ای

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

30 شعله

ابعاد

قطر 90cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر نارون 30 شاخه نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما