دیواری سه طبقه هلن نیرا

دیواری سه طبقه ی هلن را می توان از انواع چراغ دیواری دکوراتیوی دانست که ظاهر چراغ ارجح بر جلوه های نور تولیدی است. در این چراغ، فرم حرف اول را می زند و تمامی قسمت های چراغ مستقیما نقش ایجاد زیبایی را به عهده دارند.

259،000،000 ریال

Add to wishlist

دیواری سه طبقه ی هلن را می توان از انواع چراغ دیواری دکوراتیوی دانست که ظاهر چراغ ارجح بر جلوه های نور تولیدی است. در این چراغ، فرم حرف اول را می زند و تمامی قسمت های چراغ مستقیما نقش ایجاد زیبایی را به عهده دارند.

کریستال های چراغ دکوراتیو دیواری سه طبقه هلن نیز مانند دیگر محصولات سری هلن، یک اسپیرال کریستالی هستند که تا حد زیادی نقش مات کننده و دیفیوزر را ایفا می کنند و با قرارگیری موثر در مقابل نور لامپ ها، خیرگی را به حداقل می رسانند و نوری مناسب و البته زیبا را فراهم می کنند. هر قسمت از این کریستال ها مشابه یک لنز در مقابل نور لامپ قرار می گیرد و از آنجا که کریستال دو سطح بیرونی دارد، شاهد دو عملکرد اپتیکی درون آن هستیم.

این ساختار شیشه ای تا حدی هم حالت برفکی یا Frosted دارد که همین به انتشارگر بودن آن کمک می کند. همین طور این که نور پس از شکست به جهات مختلفی می رود و هر کدام از این جهت ها نیز افکت خاص خودش را ایجاد می کند و در نهایت ما شاهد یک افکت بصری زیبا و پیوسته در بیرون چراغ هستیم.

سه طبقه بودن دیواری سه طبقه هلن باعث می شود سادگی آن به نسبت چراغ دیواری یک طبقه هلن کم باشد، و از طرفی ارتفاع چراغ نیز بسیار بیشتر باشد. در چراغ دیواری یک طبقه هلن یک ساختار نیمه استوانه ای داشتیم، اما در این چراغ ساختار مشابه ساختار مخروطی و دوک شکل شده است که البته باز هم در بطن آن ساختار استوانه ای نهفته است.

بدنه ی دیواری سه طبقه هلن نیز به منظور هماهنگی با ساختار دکوراتیو آن، به زیبایی و به صورت خش دار به رنگ طلایی پوشش دهی الکتروفورتیک شده است. این بدنه هم نقش عملکردی و هم نقش تزئینی دارد، و شامل سه بخش کلی می شود:

  • اول صفحات بالا و پایین کریستال ها که به صورت لیزر خورده و صاف هستند
  • دوم میله های عمودی و گوی مهره های آن ها
  • و سوم حلقه مانند هایی که باعث پوشاندن بالا و پایین هر کریستال می شوند.
بخش های مختلف چراغ دیواری سه طبقه
سه بخش مختلف و کریستال های چراغ دکوراتیو دیواری سه طبقه هلن

البته این ها غیر از بدنه عملکردی لوستر است که کاملا مخفی است.

این چراغ دیواری 6 شعله می باشد و درون آن 6 عدد لامپ سوکت ادیسونی E14 قرار دارد که به خوبی پوشانده شده اند و صرفا می توان از فاصله ی اندک بین کریستال ها و میله ها، بخشی از لامپ را دید.

دیواری سه طبقه هلن را نمی توان منحصر به یک سبک خاص از معماری دانست، چرا که از جهتی ساختار آن یک ساختار مدرن است و در ان خبری از جا شمعی های کلاسیک و زیورآلات پز جزئیات لوسترهای کلاسیک نیست، ولی از طرفی ویژگی های زیبایی شناختی آن و بعضی از فرم های به کار رفته در آن دور از معماری نئوکلاسیک و ستون های بناهای کلاسیک نیست.

از این رو می بایست این چراغ دیواری دکوراتیو را مناسب با معماری های نئوکلاسیک، مدرن و پست مدرن، و حتی در شرایطی معماری روستیک دانست. ویژگی های معمارانه این چراغ می تواند باعث خلق نقطه ی کانونی در فضا شود و چشم را به سمت خود جلب کند.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری نیم دایره, طبقاتی

رنگ بدنه

آبکاری طلایی

نوع کریستال

اسپیرال

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

6 شعله

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری سه طبقه هلن نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما