لوستر آشپزخانه هلن نیرا

همان طور که پیش تر توضیح دادیم، یکی از انواع پر کاربرد لوستر آشپزخانه، لوستر های خطی هستند. البته همچنان اصطلاح انگلیسی لاینر Linear نیز برای این منظور به کار می رود.

319،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر آشپزخانه ی هلن نیز به همین منظور به صورت خطی و لاینر تولید شده است تا بتواند بر روی میزهای مستطیلی و یا خطی به کار برد. این کار باعث حفظ تناسب بصری در محیط آشپزخانه می شود.

می دانیم که در بسیاری از طراحی های آشپزخانه ی مدرن، شاهد المان های غذاخوری مثل میز جزیره یا میز ناهارخوری هستیم. البته میز ناهارخوی می تواند به صورت بزرگتری در اتاق غذاخوری یا پذیرایی هم نصب شود، اما در هر صورت در بسیاری از خانه های مدرن جزیره، یا حداقل میز صبحانه خوری وجود دارد.

لوستر آشپزخانه ی هلن، از سری محصولات هلن است، که دارای ویژگی ها به نسبت متفاوتی نسبت به محصولات موجود در بازار است. اول این که از نظر زیبایی شناختی، شباهت بسیاری به الگوهای معماری کلاسیک دارد، پس می توان آن را تا حدودی لوستر کلاسیک یا نئوکلاسیک نیز دانست.

از طرفی، متریال به کار رفته در این سری محصول، متریال فلزی با آبکاری برنجی رنگ است، که به صورت خش دار تولید می شود. البته در مدل های اولیه این محصول با فلز برنج تولید می شد که به منظور کاهش قیمت در حال حاضر فلزی به کار رفته آلیاژ آهن است، ولی ظاهر آن همچنان مشابه برنج پوشش دهی شده است.

در کنار این بدنه ی تمام فلزی، شاهد قطعات شیشه ای و طرح دار هستیم که برخلاف رایج لوسترها، دیگر حالت آویز ندارند و در واقع بخشی از بدنه شده اند.

کریستال های لوستر پذیرایی هلن، حالتی اسپیرال دارند. یک پروفیل نسبتا صاف چند ضلعی که پیچ خورده و کاملا هندسه ی آن نرم است. این ساختار را می توانیم در ستون های Solomonic و همین طور در ستون های مسجد وکیل می بینیم.

کریستال های لوستر کریستالی برنجی- لوستر پذیرایی
فرم کریستال ها و ترتیب قرار گیری آن ها در کنار بدنه ی فلزی

این ستون ها به خوبی ویژگی کلاسیک لوستر پذیرایی هلن را تقویت می کنند.

البته نمی توان این محصول را یک لوستر کلاسیک نامید، ولی به عنوان یک محصول پست مدرن، هماهنگی بسیار زیادی با معماری نئوکلاسیک دارد. در واقعا مانند بسیاری هم رده های خودش معاصر محسوب می شود.

اسپیرال بودن این لوله های تو خالی شیشه ای، باعث می شود که بتوانند نور منبع نور را به خوبی بشکنند، و عملا فقط یک شمای کلی از لامپ قابل دیدن است. همین امر بسیار به کاهش خیرگی کمک می کند.

دو حلقه ی بلند در بالا و پایین هر لوله وجود دارند. این لوله های فلزی مانند سر ستون هایی هستند که باز هم نقش المان های کلاسیک را پر رنگ می کنند. هر لوله ی شیشه ای از فضای بازی که در بالا وجود دارد به راحتی وارد می شود و بعد هم توسط جاذبه در آن فضا حبس می شود.

نکته: در صورت تمایل به خرید محصول برنجی، می توانید با ما نماس داشته باشید و قیمت به روز را دریافت نمایید.

 

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی

فرم کلی

خطی

نوع کریستال

اسپیرال

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E27

تعداد لامپ

10 شعله

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر آشپزخانه هلن نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما