لوستر مدرن خطی هیوا نیرا

ویژگی اصلی لوستر مدرن خطی هیوا، وجود دو ساختار فلزی و شیشه ای تو در تو است. ساختار فلزی که مانند یک روبان محکم، برگ های شیشه ای درونی را در بر می گیرد.

399،000،000 ریال

Add to wishlist

برگ-مانند های شیشه ای درون لوستر مدرن خطی هیوا، دست ساز و غیر یکسان هستند و همین متفاوت بودن ابعاد و تا حدی فرم آن ها باعث انتقال حسی طبیعی به مخاطب می شود.

فرم کلی هر برگ به صورت منحنی است، که در پایین صاف و در بالا تیز شده است. این فرم حالتی رو به بالا ایجاد می کند که در ناخودآگاه تاثیر می گذارد. از طرفی فرم بی شباهت به پر هم نیست.

وقتی که بیشتر به فرم نگاه می کنید، لوستر مدرن خطی هیوا شباهت زیادی به نمادهای طبیعی، مثل تاج سرخپوست ها دارد.

در تاج سرخوپوست ها نیز یک پلاک فلزی یا غیر فلزی وجود دارد که باعث اتصال تعداد زیادی پر می شود. در اینجا هم شاهد همان چینش و همان نوع اتصالات، البته در فرمتی متفاوت هستیم.

رنگ بندی برگ یا پر های شیشه ای نیز نزدیک به طبیعی است. رنگ هایی مثل سبز، شفاف، عسلی و امبر (کهربایی) قابل استفاده هستند و شما می توانید در زمان خرید درخواست آن را داشته باشید. چینش رنگ ها نیمه تصادفی هستند، طوری که نتوان نظم دقیقی در آن یافت و نتوان بی نظمی را هم در آن مشاهده کرد.

لوستر مدرن خطی هیوا، یک لوستر تماما مدرن است و ویژگی های آن، مثل فرم مینیمال، کریستال های غیر آویز، و لامپ های غیر ایستاده و فاقد موم گیر، همه و همه موید مدرن بودن این لوستر هستند.

لامپ G9 لوستر کریستالی هیوا

استفاده از این لوستر طبیعت گرا با ویژگی های ذکر شده، می تواند در بسیاری از فضاهای دارای معماری داخلی مدرن و پست مدرن عالی باشد. از طرفی، استفاده از آن در برخی انواع دیگر معماری هم ممکن است.

لاینر بودن لوستر مدرن خطی هیوا،  آن را تبدیل به گزینه ی مناسبی برای میز غذاخوری نیز کرده است. البته این محصول زیاد هم خطی نیست و به نسبت پهنای زیادی دارد و آن را می توان مستطیلی نیز دانست.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

بیضی, خطی, مستطیلی

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع کریستال

برگ-دست ساز

رنگ کریستال

سبز, شفاف, عسلی

نوع لامپ

G9

تعداد لامپ

16 شعله

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر مدرن خطی هیوا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما