ویژه

لوستر کریستالی هیوا 80 نیرا

لوستر کریستالی هیوا جزو جدید ترین محصولات نیرانور است که از لامپ سوکت G9 بهره می برد. این لوستر با طراحی مینیمالیستی و ترکیب دو رنگ کریستال ترکیبی از نور و زیبایی را به فضا هدیه می دهد.

389،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستالی هیوا جزو جدید ترین محصولات نیرانور است که از لامپ سوکت G9 بهره می برد. این لوستر با طراحی مینیمالیستی و ترکیب دو رنگ کریستال ترکیبی از نور و زیبایی را به فضا هدیه می دهد.

ویژگی اصلی این لوستر را می توان در فرم ویژه ی آن جستجو کرد.

فرم در قسمت فوقانی عریض تر است و رفته رفته رو به پایین کمی باریک می شود.لذا می توان فرم آن را به نوعی مخروطی دانست.

جهت دهی فرم رو به پایین است و همین نگاه را به پایین منعطف می کند. البته این فرم در قسمت فوقانی تقریبا مماس بر افق می شود و همین باعث می شود که از فرم مخروطی بیرون بیاید. همین باعث می شود که فرم لوستر کریستالی هیوا به نوعی انرژی را از اطراف دریافت کرده و رو به پایین هدایت کند.

Handmade Multicolor Crystal Chandelier
نمایی از لوستر هیوا، کریستال های دست ساز رندوم و نامنظم آن، با آبکاری کروم.

در عین این که فرم بیرونی لوستر منظم است، دارای یک بی نظمی درونی است.

کریستال ها دست ساز هستند و به همین دلیل نمی تون دو کریستال مشابه هم پیدا کرد.

همین باعث می شود که فرم تا حدی ذات ارگانیک به خود بگیرد. همین طور رنگ بندی و چینش نامنظم رنگ ها باعث بی نظمی درونی مضاعف می شود.

کریستال های لوستر کریستالی هیوا فرم منحنی دارند، که می توان آن را مشابه برگ برخی گیاهان دانست. خطوط شعاعی از نقطه بالا آغاز می شوند، از هم فاصله میگیرند و در نهایت به نهایت موازات می رسند.

فرم دایره ای شکل و گرد لوستر که به خوبی به رنگ کروم آبکاری شده است باعث نظم اصلی آن شده است. این دو فریم گرد نسبت عریض از خود رنگی ندارند و رنگ محیط و همین طور کریستال های لوستر کریستالی هیوا را به نمایش میگذارند. این باعث می شود یک فضای نسبتا تهی ایجاد شود.

همین طور قسمت پایینی تمام کریستال ها نیز به صورت بالا و پایین قرار گرفتند. این نیز به به نظمی درونی لوستر می افزاید و فرم را بیشتر ارگانیک و طبیعی می کند. این کریستال ها در میان دو رینگ آبکاری شده به رنگ کروم قرار کرفته اند.

کریستال رنگی لوستر کریستالی هیوا
چینش کریستال های رنگی لوستر کریستالی هیوا نیرا

در نهایت این لوستر با توجه به ساختار نسبتا مدرن خود که بی شباهت به کارهای نهضت هنر نور هم نیست، لوستری مناسب برای معماری داخلی سبک نئوکلاسیک، مدرن و پست مدرن است، و در بسیاری از کاربری ها قابل استفاده است.

رنگ کریستال

امبر, شفاف

رنگ بدنه

آبکاری کروم

فرم کلی

گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

تعداد لامپ

18 شعله

نوع لامپ

G9

نوع کریستال

برگ-دست ساز

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی هیوا 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما