در تامین لوستر واحد مسکونی، موارد مختلفی را باید مدنظر داشت. چرا که این کاربری بیشترین استفاده را از این المان های دکوراتیو نوری می برد. در حالی که در این فضا سلیقه ی مخاطب هم بسیار اهمیت دارد و نمی توان صرفا تکنیکی تصمیم گیری کرد.

تامین لوستر واحد مسکونی

این واحد آپارتمان، نوساز بود، اما به خواست صاحبخانه به سبک مدرن (پست مدرن) بازسازی شده بود. به همین دلیل هم خواستار لوستری بود که بتواند با ساختار پست مدرن آن سازگار باشد.

لوستر آیرون واحد مسکونی مدرن

به همین دلیل هم در تامین لوستر واحد مسکونی مورد بحث، از مجموعه محصولات پست مدرن آیرون استفاده شد.

فرم استوانه ای طبلی لوستر آیرون.

ویژگی این محصولات این است که هم سادگی و مینیمالیسم سبک مدرن را دارد، هم از المان های آشنای کریستال/شیشه بهره می برد، و هم فرمی آشنایی Drum یا طبلی را دارد.

لوستر صدفی اتاق خواب

البته در اتاق خواب ها از دیگر محصولات نیرا استفاده شده است. مثلا لوستر اتاق خواب این واحد مسکونی از نوع صدفی است.

لوستر و دیواری صدف اتاق خواب

از این جهت سری محصولات صدفی در تامین لوستر واحد مسکونی به کار رفتند که سازگاری خوبی با فضای لطیف اتاق خواب برقرار می کنند.

لوستر دیواری اتاق خواب

این صدف ها که اصطلاحا کاپیز نام دارند، کاملا طبیعی و محصول کشور فیلیپین هستند. ظاهرا تنها در سواحل این کشور و اطراف آن چنین صدف های صافی پیدا می شوند. این صدف ها در ساخت بسیاری چیزهای تزئینی مثل پرده،  محصولات تیفانی، و امثالهم کاربرد دارند.

لوستر اتاق خواب مسکونی

استفاده از المان های طبیعت گرایانه در تامین لوستر واحد مسکونی مذکور، باعث انتقال حسی مثبت می شود. حسی مثبت که ناشی از ارتباط غریزی انسان با طبیعت است و به همین دلیل هم این سری محصولات جزو پرطرفدار ترین محصولات نیرا هستند.

لوستر خطی آیرون

مجموعه محصولات آیرون کامل و دارای تقریبا تمام محصولات است. در این تصویر می توانید ببینید که چطور محصول خطی برای تامین لوستر واحد مسکونی مورد نظر به کار رفته است.

لوستر ناهارخوری پذیرایی

لوستر خطی میز غذاخوری

همان طور که می دانید استفاده از محصولات خطی بر روی میز غذاخوری باعث می شود تناسب خوبی برقرار شود. این تناسب را می توانید در تصاویر ببینید.

همین طور از محصولات دیواری آیرون نیز در این پروژه استفاده شده است. در تصویر زیر می توانید ببینید که چراغ دیواری آیرون نیز توانسته است خودش را با تم پست مدرن و دیوار برجسته ی اتاق پذیرایی متناسب کند.

لوستر و چراغ دیواری آیرون

لوستر صدف واحد مسکونی

لوستر نصب شده تخت خواب

در صورتی که پرسشی در خصوص این پروژه دارید، و یا می خواهید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید، می توانید از فرم زیر استفاده کنید.

نویسنده NiraHome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *