دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا نیرا

چراغ دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا، چراغی با قطر حدودا 30 سانتی متر است که بر پایه ی سری محصولات پاتریزیا نیرا تولید شده است. البته به دلیل ماهیت دیواری این چراغ؛ تغاوت هایی با لوسترهای سری خودش دارد.

145،000،000 ریال

Add to wishlist

چراغ دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا، چراغی با قطر حدودا 30 سانتی متر است که بر پایه ی سری محصولات پاتریزیا نیرا تولید شده است. البته دلیل ماهیت دیواری این چراغ؛ تغاوت هایی با لوسترهای سری خودش دارد.

دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا، شامل یک بدنه ی نیم دایره است، که به رنگ کروم یا طلایی آبکاری شده است. این بدنه ی مینیمال که کاملا براق نیز هست، کلیت فرم را تشکیل می دهد و به ظاهر وزن بیشتری از نظر بصری دارد. اما بهتر است بگوییم این قطعات به ظاهر شکسته ی شیشه هستند که بدون وزن بصری چندان، چشم را جذب به خود می کنند.

این بیرون زدگی ساختارشکنانه شیشه ای، ترکیبی از چندین چندضلعی به ظاهر شکسته است. این شکست در تقابل با ظاهر صاف بدنه است و به نوعی فریادی در مقابل سادگی محض است.

پس بد نیست اگر دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا را یک چراغ دیواری ساختارشکنانه نامید.

هر طور که حساب کنیم، باز هم این چراغ دیواری یک چراغ مدرن است. این چراغ تقریبا تمام مولفه های چراغ مدرن، مانند ساختارشکنانه بودن، سادگی فرم، منبع نور جدید، عدم تقارن، متریال های متفاوت و … را دارد.

پس با این حساب، می توان بدون دغدغه چراغ دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا را درون معماری مدرن و معاصر به کار برد و صرفا باید ملاحظات رنگ و فرم و نور را داشت.

این لوستر دیواری را می توان به صورت تک، در کنار لوسترهای سری پاتریزیا، به صورت دوبل و یا چندتایی استفاده کرد. همان طور که گفته شد دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا با دو رنگ کروم و طلایی براق عرضه می شود که انتخاب رنگ می بایست با توجه به نوع معماری و مبلمان به کار رفته در دکوراسیون داخلی باشد.

از این چراغ دیواری فلزی شیشه ای می توان در خانه، هتل ها، فروشگاه های مد، مجتمع های تجاری و امثالهم استفاده کرد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری نیم دایره

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

چندضلعی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

نوار LED

ابعاد

قطر 30cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری دکوراتیو شیشه ای پاتریزیا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما