لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا نیرا

لوستر سه طبقه ی گرد پاتریزیا، لوستری ویژه، با ویژگی های منحصر به فرد است. ویژگی مهم آن، استفاده از یک فرم ساده در کنار یک فرم نامنظم است. یک بدنه و ساختار کاملا ساده که در یک لوستر مینیمال شاهد آن هستیم، در کنار یک ساختار کاملا شکسته و تو در توی شیشه ای.

1،129،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر سه طبقه ی گرد پاتریزیا، لوستری ویژه، با ویژگی های منحصر به فرد است. ویژگی مهم آن، استفاده از یک فرم ساده در کنار یک فرم نامنظم است. یک بدنه و ساختار کاملا ساده که در یک لوستر مینیمال شاهد آن هستیم، در کنار یک ساختار کاملا شکسته و تو در توی شیشه ای.

بدنه شامل یک سری رینگ تو در تو در سه طبقه است. هر طبقه از لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا یک حلقه ی فلزی کروم رنگ دارد که فاصله ای در میان آن تهی است. اما بخش شیشه ای، دارای یک سری فرم چند ضلعی تقریبا ذوزنقه/پنج ضلعی شکل است. این فرم ها تقریبا نامنظم هستند، اما دقیق تر که نگاه کنید نظمی ساده بین آن ها برقرار است.

این قطعات شیشه ای، دقیقا مخالف فرم ساده ی گرد بدنه هستند. از چند جهت. اول از همه، کنتراست فرمی را شاهد هستیم. در نقطه ی مقابل فرم ساده و گرد، فرم شکسته و نامنظم چندضلعی را شاهد هستیم. در نقطه ی مقابل متریال بازتابنده و براق بدنه نیز، متریال شفاف شیشه را می بینیم. در کنار این ها، نور از میان بدنه ی کروم رنگ، وارد شیشه می شود و آن را تبدیل به منبع نور ثانویه می کند.

شیشه لوستر سه طبقه گرد

نور توسط منابع نوری SMD LED تامین می شود. این رشته های اس ام دی درون لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا قرار دارند و نور را از طریق بخش زیرین هر طبقه و افزون بر آن برجستگی های شیشه ای روی آن به محیط منتقل می کنند.

انتقال غیر مستقیم نور در لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا حس جذابی را به بیننده منتقل می کند.

اتصال لوستر به سقف توسط کابل هایی دارای روکش شفاف  صورت می گیرد. طول کابل ها توسط پین های فشاری قابل تنظیم است. بنابراین می توان ارتفاع طبقات و حتی فاصله ی بین هر طبقه تا طبقه ی بعد را تنظیم کرد و این باعث می شود لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا فرمی قابل ویرایش داشته باشد. حتی می توان جای طبقات را نیز عوض کرد.

این موضوع باعث می شود که بتوان از لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا به 6 فرم کاملا متفاوت قابل ویرایش رسید.

از لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا می توان در فضای داخلی خانه مثل آشپزخانه، پذیرایی و اتاق نشیمن، همین طور در فضاهایی مثل فضای هتل، رستوران ها و فضاهای تجاری استفاده کرد. قطر بیرونی لوستر 100 سانتی متر است، اما در واقع این شامل قسمت شیشه ای هم می شود. پس از نظر چشمی باید قطر را کمتر در نظر گرفت.

از نظر سبکی، لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا را باید یک لوستر مدرن دانست، که شاخصه هایی از مینیمالیسم را هم دارا است. استفاده از این لوستر بیشتر در فضاهای معاصر، مدرن و پست مدرن پیشنهاد می شود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

فرم کلی

3 طبقه, طبقاتی

نوع کریستال

چندضلعی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

نوار LED

ابعاد

قطر 50cm, قطر 60cm, قطر 100cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما