لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا 100 نیرا

لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا، همانند دیگر هم خانواده هایش، دارای یک بدنه ی کاملا نرم و واضح و مینیمال، به اضافه ی یک سری برآمدگی های شیشه ای نامنظم و ساختارشکنانه است.

589،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا، همانند دیگر هم خانواده هایش، دارای یک بدنه ی کاملا نرم و واضح و مینیمال، به اضافه ی یک سری برآمدگی های شیشه ای نامنظم و ساختارشکنانه است.

لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا، یک لوستر متوسط یک طبقه مدرن است.

چیزی که این لوستر را ویژه کرده است، نه صرفا برآمدگی های شیشه ای آن است، و نه بدنه ی زیبای مینیمال براق گرد آن. هر دو این ها در نوع خود جذاب هستند، اما این تفاوت و کنتراست بین دو الگوی متضاد است که جالب توجه است.

شیشه لوستر سه طبقه گرد-لوستر گرد مدرن

یک طبقه بودن لوستر، به اضافه ی برجستگی های شیشه ای آن، تصویر یک تاج را در ذهن القا می کند. انگار بدنه ی فلزی لوستر حلقه ی تاج است و تزئینات شیشه ای روی آن نقش نگین های تاج را ایفا می کنند. خصوصا این که تزئینات شیشه ای، فرمی غیر منحنی و به صورت چند ضلعی های شکسته ی لبه گرد را دارند.

از طرفی لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا شباهت بسیار زیادی نیز به حلقه و انگشتر دارد، این حس را می توان در همان نگاه اول دریافت.

این لوستر نسبت به لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا ارتفاع بسیار کمتری دارد، و به همین دلیل وزن نمایشی کمتری دارد و از طرفی برای سقف های معمولی مناسب تر است. همین طور نسبت ارتفاع به عرض آن کم است و همین فرمی کشیده به آن می دهد.

فرم لوستر در هر صورت فرمی مدرن و تا حدی پست مدرن است. مولفه های مینیمالیسم در لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا به خوبی مشهود هستند، هرچند ساختارشکنی هم در آن قابل رویت است. استفاده از این لوستر در کنار معماری مینیمال بسیار مناسب می باشد، و از طرفی با همه ی رنگ بندی ها، خصوصا رنگ بندی های تیره خوب جفت و جور می شود.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

فرم کلی

گرد

نوع کریستال

چندضلعی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

نوار LED

ابعاد

قطر 100cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا 100 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما