لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو 100 نیرا

لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو، ساخته شده بر اساس مبانی مدرنیسم است. نکته ی ویژه در خصوص آن بدنه ی تمام فلزی و به ظاهر ساده ی آن است که هیچ شباهتی به لوسترهای کلاسیک و نئوکلاسیک ندارد!

1،379،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو، ترکیبی از یک سری منحنی های ساده است.

یک سری منحنی یا کرو ساده که تقریبا در تمام طبقات یکی هستند، و در چهار طبقه و با چهار شعاع مختلف به صورت هندسی چیده شده اند. این ساختار هندسی تمام جذابیت لوستر تمام فلزی کاسترو است، و دیگر خبری از حضور شیشه و کریستال و یا متریال های جذاب رایج نیست.

کاسترو 100 را می توان از طرفی مانند خوشه های گندم دانست که به هم پیچیده شده اند، و از طرفی مانند دامن عروس دانست.  فرم شامل 4 فرم کوچک تر تقریبا هذلولی/مخروطی شکل است که بر روی هم قرار گرفته اند.

در حال حاضر لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو در دو سایز تولید می شود که این سایز 100 و بزرگترین سایز آن است. لذا از جهت طبقه بندی، بلند و بزرگ است.

لذا استفاده از لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو 100 را نمی توان مناسب هر سقفی دانست. چنین سازه ی بلند و عظیمی را صرفا می توان مناسب سقف های بلند دانست. سقف های بلند، مانند سرسراها، تالارها، راهروها و پلکان های بلند.

با این اوصاف لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو 100 مناسب هتل ها، مساجد، برج های مسکونی، تالارهای پذیرایی، ادارات و سازمان ها، و منازل با شکوه است.

با این که طبیعتا استفاده از آن می بایست با در نظر گرفتن مبانی مدرنیسم صورت بگیرد. ولی نظم و مینیمالیسم نسبی باعث می شود که بتوان از آن در بیشتر سبک های معاصر بهره برد و حتی با تمهیداتی می توان آن را به صورت پست مدرن در فضایی با معماری نئوکلاسیک نیز به کار برد.

رنگ قابل ارائه برنجی است، چرا که تیوب های به کار رفته در ساخت آن برنج است.  البته امکان ساخت آن با آلیاژ آبکاری شده ی آهن هست که در این صورت قیمت به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد داشت.

جنس فریم

برنج

فرم کلی

4 طبقه, طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

برنجی

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 100cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو 100 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما