چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی نیرا

برخی چراغ های دیواری مثل چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی، از یک عنصر زیبای به تنهایی چشم نواز و خاص بهره می برند که می تواند چشم را به راحتی جذب کند.

15،000،000 ریال

Add to wishlist

چراغ های دیواری دکوراتیو را می توان به دو نوع تقسیم کرد، یک نوع چراغ هایی هستند که از عناصر بسیاری به منظور ایجاد یک نمای دکوراتیو بهره می برند، مانند دیواری صدف، و برخی نیز مثل چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی، از یک عنصر زیبای به تنهایی چشم نواز و خاص بهره می برند که می تواند چشم را به راحتی جذب کند.

این صدف کریستالی خود را فریاد می زند و هر چشمی را نا خواسته به سمت خود می کشد. این کریستال برخلاف کریستال های دست ساز محصولی مثل محصولات سری اسکار، یک کریستال قالب خورده و بی نقص است که به خوبی پرداخت شده است. این ساختار بی نقص کریستال صدف باعث می شود این چراغ دیواری برای فضاهای دارای معماری داخلی رسمی تر مناسب باشد.

فرم کریستال از رویه صدف مروارید الگوبرداری شده است که یک فرم طبیعی و الزاما دارای تناسبات هندسی با ویژگی های زیبایی شناختی سطح بالا است. کریستال ضخامتی کمتر از یک سانتی متری دارد تا نه آن قدر نازک به نظر برسد که کار را سبک به چشم نمایاند، و نه آن قدر ضخیم است که صدف را غیر واقعی نشان دهد.

بدنه در چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی در تناسب با همین کریستال برجسته، کاملا مینیمال و با کمترین خودنمایی طراحی شده است. به همین دلیل رنگ بدنه هم به رنگ طلایی یا نقره ای است تا زیاد از حد خاص نباشد.

شکل بدنه برخلاف خود کریستال دارای خطوط صاف و فرم های مستطیلی است، و فقط خود لامپ، لامپ نگهدار و برخی اتصالات فرم گرد (استوانه ای یا کروی) دارند. دیتیل ها هم بسیار اندک و در حد همان پیچ گوشه هستند.

جزئیات چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی
نمایی نزدیک از چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی نیرا

شکل پر از موج کریستال صدف این چراغ دکوراتیو باعث می شود که حالتی لنز گونه به خود بگیرد. در زوایایی نور لامپ متمرکز می شود و در زوایایی پشت موج مخفی می شود. همین موج است که باعث کاهش شدید خیرگی لامپ می شود و نور را در جهات مختلف می پراکند.

چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی به دلیل هویت متمایز خود مناسب فضاهایی است که نیاز به ایجاد تمایز دارند. نمی تواند این چراغ را یک نقطه کانونی قوی دانست، ولی در شرایط این نفش را بازی خواهد کرد و یا به صورت نسبی نقطه کانونی خواهد شد.

جلوه های نوری ایجاد شده و کریستال بزرگ و ویژه این چراغ دیواری می تواند در سبک های معماری های داخلی مدرن، پسامدرن و حتی در کنار برخی معماری های نئوکلاسیک و کلاسیک به کار برود. همچنین مناسب بیشتر فضاها است و همان طور که گفته شد نقش جالب توجهی ایفا خواهد کرد.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری کروم, طلایی خش دار

فرم کلی

دیواری نیم دایره

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع کریستال

کریستال صدف

نوع لامپ

E27

تعداد لامپ

1 شعله

ابعاد

H22, W20

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ دکوراتیو دیواری صدف کریستالی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما