ویژه

لوستر کریستال صدفی گرد 50 نیرا

158،400،000 ریال

Add to wishlist

اگر به دنبال لوستری هستید که در نگاه اول، نگاه بیننده را بدزدد، لوستر کریستال صدفی گرد 50 نیرا گزینه ی مناسب است! معمولا کریستال ها در لوستر های کریستالی به صورت مجموعه و همراه با هم خود نمایی می کنند، اما اینجا هر کریستال خودش به تنهایی جالب توجه است.

کریستال ها بسیار ویژه و حتی آورسایز هستند. این کار عمدا صورت گرفته، تا یک برجستگی ویژه به لوستر بدهد. تعداد کریستال ها را می توان به راحتی شمرد، ولی همین تعداد کم، مانند جواهری بر فراز ساحتار فلزی لوستر می درخشند.

کریستال صدف نباتی (شامپاین)
کریستال های صدفی نباتی (شامپاینی) رنگ به کار رفته در لوستر کریستال صدفی گرد قطر 50

عرض و ارتفاع هر کریستال حدودا 20 سانتی متر می باشد. کریستال ها دقیق و بدون تفاوت هستند، طوری که به سختی می توان تفاوت های جزئی بین کریستال های لوستر کریستال صدفی گرد پیدا کرد. خطوط محکم و استوار هستند و جزئیات زیادی همراه شان نیست.

کریستال ها شفاف هستند، و یا به جهت افزایش جذابیت پوشش دهی شده اند. پوشش دهی عمدتا به صورت PVD می باشد و در خلا فلز مورد نظر بر روی سطح شیشه می نشیند و سطح پرداخت خورده بسیار زیبایی را خلق می کند.

کریستال های لوستر کریستال صدفی، در شش رنگ شفاف، مات (دیفیوزر)، امبر (کهربایی) ، نباتی (شامپاین)، دودی، طلایی عرضه می شوند. هر کدام از این رنگ ها به تنهایی شخصیت لوستر را متحول می کنند، طوری که مثلا رنگ طلایی باعث می شود منبع نور کاملا مخفی باشد.

کریستالی صدفی دودی Smoked
یک نمونه کریستال صدفی نیمه شفاف دودی Smoked به کار رفته

در صورتی که مثلا کریستال رنگ شفاف منبع نور را نمی پوشاند و فقط صرفا ظاهر آن را تغییر می دهد، یا مثلا کریستال مات باعث می شود لوستر کریستال صدفی حالت چراغ مانند یا شید مانند داشته باشد و نور به صورت با کیفیتی از منظر روشنایی در محیط توزیع شود.

این لوستر به دلیل ساختار خاص خود و درشت نمایی کریستال ها، لوستر بسیار مناسبی برای خلق نقاط کانونی است. خصوصا بعضی  از رنگ ها در زمان روز نیز جذاب و منحصر به فرد هستند. ساختار به صورت طبقاتی است، اما خود لوستر به صورت واحد دیده می شود.

این لوستر به دلیل ساختار ویژه اش، می تواند در بسیاری فضاها برای تاکید و یا ایجاد چذابیت مورد استفاده قرار بگیرد. همین طور بسته به نظر معمار، می تواند در سبک های مختلف معماری داخلی به کارگیری شود.

فرم کلی

طبقاتی, گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری سانتیک, آبکاری کروم

نوع کریستال

کریستال صدف

رنگ کریستال

امبر, ترکیبی-1, دودی, شامپاین, شفاف, طلایی, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

10 شعله

ابعاد

قطر 50cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال صدفی گرد 50 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما