لوستر کریستال کاردی خطی 35×90 نیرا

ویژگی کریستال کاردی لوستر کریستال کاردی خطی 35×90 این است که ابعادی به نسبت کوچک و البته عمودی دارد. در بالای این کریستال ها یک حفره برای نصب ایچاد شده است. فرم کریستال به صورت مثلثی با قاعده ی پهن است که لبه های آن نرم شده است.

139،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر های کریستال کاردی را می توان لوسترهایی رایج دانست.  این لوستر ها با تکیه به قیمت مناسب کریستال های قالب خورده ی خود که به صورت انبوه تولید می شوند، توانستند بازار لوستر را در اختیار خود بگیرند.

ویژگی کریستال کاردی لوستر کریستال کاردی خطی 35×90 این است که ابعادی به نسبت کوچک و البته عمودی دارد. در بالای این کریستال ها یک حفره برای نصب ایچاد شده است. فرم کریستال به صورت مثلثی با قاعده ی پهن است که لبه های آن نرم شده است.

چینش کریستال ها در لوستر کریستال کاردی خطی 35×90 به صورت خطی و مستطیلی است، که قسمت بیرونی دندانه دار و قسمت داخلی صاف و مستقیم است. البته که به دلیل نوع اتصال آویز این پنتالوگ ها،  همیشه بی نظمی های کوچک طبیعی در چینش رخ می دهد که این نیز به زیبایی لوستر می افزاید.

از نکاتی که در خصوص لوستر کریستال کاردی خطی 35×90 می توان گفت، کیفیت فریم، کریستال و تراکم چینش است.

متاسفانه در دسترس بودن این کریستال ها و وجود کریستال های بی کیفیت در بازار باعث می شود بسیاری اقدام به تولید نمونه های مشابه و التبه بی کیفیت کرده و با ابزار قیمت مشتری را راغب به خرید کنند. با یک نگاه ساده به ساختار لوسترهای کریستال کاردی می توان متوجه کیفیت حدودی آن ها شد. ضخامت ورق به کار رفته و همین طور کیفیت بازتابش و ضخامت کریستال ها به راحتی قابل تشخیص هستند.

کیفیت پایین بدنه باعث می شود لوستر رفته رفته تحت تاثیر شرایط جوی و یا فشارهای فیزیکی تغییر شکل بدهد و کیفیت پایین کریستال ها باعث می شود بازتابش ها و شکست نور افت زیادی داشته باشد و لوستر دیگر زیبایی مطلوب را نداشته باشد.

از این جهت در ساخت لوستر کریستال کاردی خطی 35×90  از یک بدنه ی مستحکم آلیاژی بهره برده شده است و کریستال ها از نوع با کیفیت انتخاب شده اند. همین طور این که بدنه ی لوستر توسط رنگ و یا پوشش دهی مناسب در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم شده و کریستال ها نیز بسته به نوع شان پوشش دهی شده اند تا کیفیت نوری آن ها افزایش پیدا کند.

این لوستر نیز مانند دیگر محصولات نیرا همراه با لامپ با کیفیت ارائه می شود.

امکان استفاده از کریستال های کاردی سندبلاست شده که نقش دیفیوزر را ایفا می کند نیز از گزینه های ویژه ی نیرا است.

کریستال کاردی سندبلست
نمایی از گریستال های کاردی سندبلست شده
جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

خطی

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

نوع کریستال

آویز کاردی

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

10 شعله

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال کاردی خطی 35×90 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *