لوستر کریستالی خطی گرود 35×120 نیرا

لوستر کریستالی خطی گرود را می توان یک لاینر اصیل، مینیمال و هندسی دانست. یک ترکیب مکعب مستطیل شکل.

262،500،000 ریال

Add to wishlist

در وصف لوستر کریستالی خطی گرود، می توان گفت که یگ ساختار مکعب مستطیلی بلند، توسط یک سری مستطیل شیشه ای طرح دار برجسته فرم گرفته است.

هر کدام از این مستطیل های شیشه ای نیز یک مقطع مستطیلی شانه مانند باریک و بلند دارد، که در وسط خود و در دو جا، با فاصله سوراخ شده است تا بتواند به بدنه متصل شود. این دندانه های کوچک باعث می شود که خیرگی نور لامپ به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

اتصال به بدنه از طریق همین دو سوراخ و به وسیله ی گوی مهره های استوانه ای صورت می گیرد. به جهت اتصال این پیچ ها، دو تسمه ی افقی قرار داده شده است که باعث می شود دیتیل زیبایی روی لوستر کریستالی خطی گرود ایجاد شود.

فرم مورد استفاده در طراحی لوستر کریستالی خطی گرود، فرمی بی آلایش و البته فراکتال است. فراکتال بودن را می توان در تکرار فرم های مشابه در مقیاس های متفاوت دانست.

خطوط به کار رفته در طراحی این لوستر فراکتال مدرن، خطوطی قوی هستند، به طوری که با نگاه به آن می توان به خوبی خطوط اصلی را دید. این را می توان نشانی از مدرن بودن آن دانست.

دانلود فایل:

این محصول دارای فایل مدل آماده ی سه بعدی می باشد، که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید از این فایل به منظور شبیه سازی و قرار دادن محصول در محل، پیش از خرید استفاده نمایید. لطفا این فایل را در اختیار دیگران قرار ندهید. فروش این فایل به دیگری غیر قانونی است.

فایل فشرده دانلود فایل سه بعدی مدل لوستر کریستالی خطی گرود

نکته : ورژن فایل 2017 بوده و برای نرم افزار 3dsmax و پلاگین Vray طراحی شده است. هر دو رنگ بدنه در این فایل موجود هستند که می توانید با انتخاب شماره در متریال VRaySwitchMtl می توانید رنگ را انتخاب کنید. رنگ های بدنه ی ارائه شده، مشکی استاتیک، آبکاری طلایی خش دار و طلایی الکترواستاتیک هستند.

لوستر کریستالی خطی 80 طبقاتی مشکی لوستر کریستالی خطی 80 طبقاتی طلایی

رنگ کریستال

شفاف

رنگ بدنه

طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی خطی گرود 35×120 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما