لوستر کریستالی گرد گرود 80 نیرا

لوستر کریستالی گرود تمام نور های خود را جمع و به صورت یک حاله ی گرد منعکس میکند. این لوستر با طراحی مینیمالیستی و نوع خاص کریستال ها فضای مدرن شما را به زیبایی روشن میکند.

318،800،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستالی  گرد دو لاین با قطر 80 سانتی متر مورد استقبال بسیاری از معماران قرار گرفته است . ظاهر نسبتا مینیمال و مدرن این لوستر از ترکیب شیشه و فلز درست شده است. دو استوانه تو در تو به صورت دولاین. منابع نور کاملا پوشانده شده اند تا این خلوص فرم را تحت تاثیر قرار ندهند.

فرم خالص استوانه توسط حلقه های فلزی و دیتیل هایی مثل دیتیل کریستال ها، فاصله بین آن ها، و مهره های استوانه ای شکل زیباسازی شده است. کریستال ها به صورت پروفیل های طولی برش خورده به اصطلاح بسکوئیتی هستند و به صورت عمودی نصب شده اند. در محل نصب دو پیچ، دو حفره ایجاد شده و امکان اتصال مهره ها را فراهم کرده است.

پروفیل کریستالی برش خورده
پروفیل کریستالی برش خورده در لوستر کریستالی گرد دولاین گرود 80

شکل خاص این پروفیل کریستالی عمودی باعث می شود که نور منبع نوری در جهت افقی بشکند. این شکست نور خیرگی را به حداقل می رساند و زیبایی ویژه ای به لوستر می دهد. نور لامپ نیز به صورت خطوط منحنی افقی دیده می شود و خودنمایی می کند..

لوستر کریستالی گرد دولاین گرود 80 نیرانور نقش یک نقطه کانونی را در معماری ایفا می کند. چشم نمی تواند ظاهر خاص این لوستر را نادیده بگیرد و ناخواسته به سمت آن متمایل می شود.

لوستر کریستالی گرد دولاین گرود را می توان در معماری مدرن پست مدرن، مینیمال و با شرایطی در معماری های کلاسیک و نئوکلاسیم استفاده کرد. این لوستر ناسب معماری داخلی فضاهایی مثل منازل، هتل ها، رستوران و کافی شاپ، لابی های کوچک و فضاهای تجاری نیز هست.

رنگ بدنه

طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

رنگ کریستال

شفاف

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی گرد گرود 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما