لوستر کریستال گوی 60 نیرا

لوستر کریستال گوی 60 نیرا از محصولات قدیمی و البته پر طرفدار نیرا است. علت این امر را می توان در ترکیب مناسب فرم مربعی حفره های موجود در بدنه ی لوستر با گوی های گرد داخل آن دانست.

199،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستال گوی 60 نیرا از محصولات قدیمی و البته پر طرفدار نیرا است. علت این امر را می توان در ترکیب مناسب فرم مربعی حفره های موجود در بدنه ی لوستر با گوی های گرد داخل آن دانست. یکی از بهترین شیوه های ترکیب دو فرم پر کاربرد مربع و دایره هم مرکز کردن آن ها است که در این لوستر نیز اتفاق افتاده است.

ساختار کلی لوستر به صورت یک ورق فلزی برش خورده توسط لیزر است که به صورت دایره نورد شده و سپس توسط دو حلقه ی بالا و پایین به اضافه ی بازوهای فلزی محکم شده است. درون حرفه های این فرم استوانه ای، گوی های شیشه ای زیبایی قرار داده شده اند که همانند لنزی شیشه ای عمل می کنند.

لوستر کریستال گوی 60 نقره ای
حفره ها و گوی های قطره مانند لوستر کریستال گوی 60

گوی های کروی به کار رفته در لوستر کریستال گوی 60 به صورت قطره در آمده اند. به این صورت که قسمت فوقانی هر گوی تا زاویه ی حدودا 90 درجه برآمده شده است، که درون آن یک سوراخ برای اتصال توسط حلقه به بدنه، ایجاد شده است. این زاویه به وجود آمده نیز باعث همراستا شدن بیشتر گوی با زوایای حفره مربع شکل می شود.

خطوط تشکیل دهنده ی فرم داخلی در این لوستر به صورت مورب و عمود بر هم هستند. عرض هر خط زیاد نیست، و به همین دلیل ورق فلزی انتخاب شده ضخیم تر انتخاب شده است تا بتواند استحکام لوستر را تامین کند. دو حلقه ی فلزی ضخیم بالا و پایین نیز نقش بسیار موثری در تامین استحکام لوستر ایفا می کنند.

لوستر کریستال گوی 60
فضای داخلی و خطوط مورب و عمود به کار رفته در طراحی لوستر کریستال گوی 60

اتصال لامپ ها به بدنه از طریق یک استوانه ی تقسیم و در مرکز لوستر صورت می گیرد. چپقی های دربردارنده ی سوکت لامپ ها به یک استوانه ی مرکزی متصل هستند، که آن نیز توسط یک استوانه/لوله ی بلند به بالا لوستر می رسد.

گوی ها می توانند شفاف باشند، و یا دارای پوشش دهی باشند. در نمونه ای که تصویر نشان می دهد، شاهد گوی پوشش دهی شده به رنگ دودی هستیم. همین طور خود بدنه می تواند آبکاری باشد و یا توسط رنگ الکترواستاتیک پوشش دهی شود. این تنوع در رنگ و نوع پوشش دهی باعث می شود بتوان گستره ی وسیعی از لوستر ها، متناسب با معماری تولید کرد.

با توجه به فرم مدرن لوستر و جایگذاری مناسب آن، می توان لوستری متناسب با انواع مختلف معماری داشت. این لوستر یک لوستر عامه پسند است که مخاطبین بسیاری را داشته است و دارد. لذا شما می توانید با معمار داخلی خود مشورتی داشته و در صورت تمایل این لوستر را در فضای داخلی خود داشته باشید.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

استوانه ای Drum, گرد

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, طلایی خش دار, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

نوع کریستال

گوی

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال گوی 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما