لوستر کریستال گوی خطی نیرا

شاید لوستر کریستال گوی خطی نیرا به نسبت لوستری ساده و بی تکلف باشد، اما همین بی آلایش بودن یک عنصر تزئینی، می تواند به عنوان نقطه ی مثبت آن به حساب بیاید.

266،500،000 ریال

Add to wishlist

شاید لوستر کریستال گوی خطی نیرا به نسبت لوستری ساده و بی تکلف باشد، اما همین بی آلایش بودن یک عنصر تزئینی، می تواند به عنوان نقطه ی مثبت آن به حساب بیاید.

این لوستر خطی یا لاینر، شامل یک سازه ی فلزی پیرامونی است، که از درون توسط بازوهایی به هسته ی مرکزی لوستر متصل می شود. این سازه ی فلزی از نوع ورق آلیاژی است که به صورت دقیق توسط CNC لیزر برش می خورد، و به همین دلیل یک فرم دقیق و بی نقص دارد. درون این طرح توری مانند، یک سری سوراخ در نظر گرفته شده که محل اتصال آونگ های شیشه ای گوی هستند.

گوی های اشک یا قطره ای شکل، نوع دفرمه شده ی یک کره هستند که این دفرمه شدن به منظور امکان ایجاد یک برآمدگی و امکان آویز گوی صورت می گیرد. این کشش یک جهته، هم آویز بودن گوی قطره ها را تامین می کند، و هم فرم طبیعی یک قطره را در ذهن تقویت می کند.

گوی های کریستالی لوستر کریستال گوی
نمای نزدیک از گوی قطره های کریستالی نصب شده در لوستر کریستال گوی خطی

قرار گرفتن این قطرات به این صورت در لوستر کریستال گوی خطی، به نسبت لوسترهای گرد سری گوی چشم نواز تر است. شاید چون نسبت ابعاد قطره به لوستر کمتر است، و شاید چون تناسب بیشتری با طبیعت دید دوچشمی انسان دارد.

برای قرن ها فرم قطره و گوی از فرم های رایج و متداول در طراحی لوستر های کریستالی بوده اند، شاید علت این امر را بتوان ذات طبیعی این فرم دانست که با ذهنیت بیننده تناسب کامل دارد. از طرفی شاید علت آن تداعی کردن فرم قطرات باران، که همراه با خاطرات زیبا هستند باشد.

لوستر کریستال گوی خطی نیرا را می توان به عنوان یک عنصر دکوراتیو ساده و جالب توجه در کاربری های متفاوت به کار گرفت، که البته با توجه به ابعاد و نسبت خطی آن، تناسب زیادی با فضاهای داخلی باریک و میزهای مستطیلی شکل دارد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

خطی

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

نوع کریستال

آویز کاردی

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

10 شعله

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال گوی خطی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما