لوستر لاینر الینا دو طبقه نیرا

لوستر لاینر الینا نیز مانند دیگر محصولات سری الینا بدنه ای مشخص و جالب توجه دارد که بر روی آن یک سری فریم لوزی که درون آن گوی مهره های شفاف نصب شده است. بدنه در این لوستر به شکل یک مستطیل بیضی مانند است که گوشه های این مستطیل به صورت نیم دایره است.

489،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر لاینر الینا نیز مانند دیگر محصولات سری الینا بدنه ای مشخص و جالب توجه دارد که بر روی آن یک سری فریم لوزی که درون آن گوی مهره های شفاف نصب شده است. بدنه در این لوستر به شکل یک مستطیل بیضی مانند است که گوشه های این مستطیل به صورت نیم دایره است. البته باید گفت که تراکم دیداری این لوزی ها در لوستر لاینر بیشتر از لوستر دایره الینا و لوستر سه طبقه الینا است، چرا که در دو لوستر گرد چرخش بدنه باعث می شود بیشتر در چشم باشد، اما در لوستر خطی در زاویه ی روبرو بدنه زاویه ای ثابت دارد و در پشت گوی مهره ها بیشتر پنهان شده است.

همین امر باعث می شود که در لوستر لاینر الینا لامپ نیز بیشتر مخفی باشد و ما پوشش بیشتری در زاویه ی دید اصلی داشته باشیم. از آنجا که این لوستر یک لوستر خطی است، طبیعتا مناسب فضاهای دارای تناسب غیر نزدیک به یک به یک است، و گزینه ی بسیار مناسبی برای جزیره ی آشپزخانه و میز ناهارخوری است.

لوستر لاینر الینا یک لوستر دو طبقه نیز هست. هر طبقه از این لوستر، مانند دیگر هم خانواده های آن توسط یک سری سیم به جعبه ی اتصال متصل می شود. این سیم ها تا حدی قابل کوتاه و بلند شدن هستند که با فشار دست بر روی هر کدام از پین ها می توان آن را آزاد ساخت و با رها کردن دوباره محکم کرد.

ظرافت به کار رفته در این لوستر باعث می شود این لوستر یک نقطه ی کانونی باشد، از طرفی نبود عناصر پیچیده و سنگین در این لوستر، آن را از لوستر های کلاسیک دور می کند و تبدیل به یک لوستر هندسی مدرن می کند. هندسه در این لوستر قدرتمند است، اما شل بودن عمدی مسیرهای اتصال گوی مهره ها به فریم لوزی شکل، باعث ایجاد یک سری عدم تقارن ها و تصادفی بودن ظاهر لوستر می شود.

لوستر لاینر الینا نیرا
نمای سه گوشه از گوی مهره های نصب شده بر روی فریم لوزی لوستر لاینر الینا

لوستر لاینر الینا یک لوستر نسبتا اقتصادی نیز هست، که در مقایسه با دیگر لوستر های لاینر نیرا قیمت مناسبی دارد. می توان از این لوستر در فضاهای داخلی منازل مسکونی، هتل ها و کابری های اقامتی، ادارات و فروشگاه های مد و برند بهره برد، که به نسبت دیگر محصولاتی مثل لوستر لاینر هوردیس، نور مناسبی دارد و می تواند نیاز روشنایی فضا را نیز تامین نماید.

 

 

 

 

فرم کلی

خطی

تعداد لامپ

22 شعله

برند

نیرا

ابعاد

120x35cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر لاینر الینا دو طبقه نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما