لوستر خطی کریستالی پارمین نیرا

لوستر خطی کریستالی پارمین، از کریستال های ویزه ای بهره می برند، کریستال هایی که برخلاف بسیاری از لوستر ها، بسیار ساده و در عین سادگی چشم نواز هستند.

258،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر خطی کریستالی پارمین، از کریستال های ویزه ای بهره می برند، کریستال هایی که برخلاف بسیاری از لوستر ها، بسیار ساده و در عین سادگی چشم نواز هستند.

کریستال های پارمین، صفحاتی گرد هستند که به صورت دستی و رندوم تولید می شوند. صفحاتی گرد و سکه ای شکل که از یک جهت دچار خمش شده اند، و در مرکز این انحنا حفره ی اتصال کریستال ایجاد شده است.

کریستال لوستر خطی کریستالی پارمین نیرا
کریستال های گرد و کاو شفاف/سفید لوستر خطی کریستالی پارمین نیرا

در مرکز هر آونگ کریستالی، یک برجستگی نامحسوس قرار دارد، که باعث می شود نور در این محل تمرکزی ویژه داشته باشد. این صفحه ی کریستالی، دو سطح شفاف در بیرون، و سفید در میانه دارد، که سطح شفاف بیرونی در حاشیه های کریستال نیز خود نمایی می کند.

فرم گرد و کاو کریستال های لوستر خطی کریستالی پارمین، و وجود سطوح سفید رنگ در میان کریستال، همراه با برجستگی ها و بی نظمی های ناشی از دست ساز باعث خلق جلوه های نوری جالب توجه می شود.

چینش دو طبقه و خطی کریستال های لوستر خطی کریستالی پارمین ، به آن ها فرمی پولک مانند داده است که ساختار طلایی رنگ لوستر به سختی از پشت کریستال ها و فاصله بین آن ها قابل رویت است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

خطی, دو طبقه

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

گرد (پارمین)

رنگ کریستال

سفید

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

10 شعله

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر خطی کریستالی پارمین نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما