لوستر لاینر کریستال پر سوزنی نیرا

لوسترهای کریستال پر سوزنی نیرا نیز بر اصل استفاده از عناصر طبیعی استوار هستند و در طراحی آن ها از پر پرندگان الگو گرفته شده است.

279،000،000 ریال

Add to wishlist

در طراحی خیلی از لوسترها از المان های طبیعی الگو گرفته می شود. همان طور که می دانیم لوسترهای کریستالی روکوکو دارای المان های طبیعت محور مثل کوپید ها یا حلقه های گل بودند. لوسترهای کریستال پر سوزنی نیرا نیز بر همین اصل استوار هستند و در طراحی آن ها از پر پرندگان الگو گرفته شده است.

استفاده از عناصر طبیعی به دو علت صورت می پذیرد، اول به این دلیل که الگوهای طبیعی به دلیل طی سال ها روند تکاملی و بهره مند شدن از قوانین فیزیکی،  کاملا منطبق با قوانین زیبایی شناسی هستند. از طرفی، حضور عناصر طبیعی در محیط باعث می شود که بیننده حس خوبی پیدا کند و حس حضور در یک محیط کاملا مصنوع را نداشته باشد.

لوستر لاینر کریستال پر سوزنی نیز به این علت که یک ساختار خطی دارد، این عناصر را به صورت منظم و به اصطلاح صاف و ساده تری به رخ می کشد. این امر باعث می شود که کریستال های پر سوزنی به شکل یک بال پرنده به نظر برسند. این حرکت را می توان تا حدی طبیعت گرایانه یا نچرالیستی دانست که بیراه هم نیست.

با این که پر ها به صورت صلب نصب نمی شوند و در محل نصب خود جای بازی دارند، ولی وزن به نسبت زیاد هر کریستال، قالبی بودن آن ها، و نظم به کار رفته در جایگذاری بازوها باعث می شود که هر کریستال به صورت تقریبا ثابتی در جای خود بایستند. با این حال می توان تفاوت های کمی را در چینش کریستال ها شاهد بود.

کریستال های پر سوزنی (یا برگ سوزنی) به رنگ های مختلفی تولید می شوند که این دست خریدار را در انتخاب رنگ و یا ترکیب رنگ باز می گذارد. بدنه نیز می تواند به دو رنگ طلایی یا کروم ارائه شود که این امر باعث می شود لوستر لاینر کریستال پر سوزنی بتواند با تنوع زیادی عرضه شود.

لوستر لاینر کریستال پر سوزنی
کریستال های پر شامپاینی به کار رفته در لوستر لاینر کریستال پر سوزنی

این لوستر را می توان لوستری مدرن دانست، هرچند ساختار آن با معماری داخلی نئوکلاسیک نیز سازگار است. البته به نهضت هنر نو نیز نزدیکی هایی دارد. از نظر کاربردی، این لوستر مناسب فضاهایی مثل آشپزخانه منازل، اتاق های باریک و بلند، میزهای کنفرانسی خاص، رسپشن و کانتر هتل ها و همین طور کاربری های مشابه می باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

فرم کلی

خطی

نوع کریستال

کریستال پر سوزنی

رنگ کریستال

ترکیبی-1, دودی, شامپاین, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

120x35cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر لاینر کریستال پر سوزنی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما