لوستر گرد کریستال پر سوزنی 70 نیرا

همان طور که از نام لوستر گرد کریستال پر سوزنی نیرا پیدا است، در ساختار آن از کریستال های به شکل پر استفاده می شود. این کریستال ها قالب خورده و دقیق هستند و به زحمت می توان تفاوتی بین کریستال های مختلف این لوستر پیدا کرد.

255،000،000 ریال

Add to wishlist

همان طور که از نام لوستر گرد کریستال پر سوزنی نیرا پیدا است، در ساختار آن از کریستال های به شکل پر استفاده می شود. این کریستال ها قالب خورده و دقیق هستند و به زحمت می توان تفاوتی بین کریستال های مختلف این لوستر پیدا کرد.

همان طور که می دانید به صورت کلی سه نوع کریستال لوستر داریم. دسته ی اول کریستال هایی که به صورت دستی تولید می شوند و پس از گرمایش به وسیله ی کاربر فرم می گیرند. دسته ی دوم کریستال هایی هستند که پس از تولید اولیه تراش می خورند و با همان تراش به فرم نهایی می رسند. در نهایت هم کریستال هایی مثل کریستال لوستر گرد کریستال پر سوزنی 70 هستند که به صورت مدرن قالب خورده و تولید می شوند.

استفاده از این کریستال ها -علاوه بر مزایا و معایب فیزیکی و اقتصادی که دارند- باعث می شود که لوستر یک فرم منظم و هندسی به خود بگیرد که کمتر به آن خدشه وارد شود. این فرم هندسی بسیار نزدیک به فرم های لوستر مدرن است و به خوبی در بسیاری از محیط ها می نشیند.

لوستر گرد کریستال پر سوزنی 70
کریستال های پر سوزنی لوستر گرد کریستال پر سوزنی 70، به رنگ های دودی و سفید

فرم کلی این لوستر گرد یا دایره شکل است، این نوع از فرم ها به منظور استفاده عمومی طراحی شده اند و قابل استفاده در بیشتر فضاها هستند. لوسترهای گرد به دلیل تناسب 1 به 1 ی که دارند می توانند بر روی بسیاری از میزها و درون بیشتر فضاها قرار بگیرند.

کریستال ها در این لوستر به صورت منظم قرار گرفته اند که ساختار گرد لوستر باعث می شود در آن واحد بتوان کریستال را از چندین زاویه مختلف دید. حتی در زوایایی پشت کریستال نیز به صورت محدود قابل رویت است. برای نصب کریستال ها یک سری بازو در نظر گرفته شده است که از رینگ های طلایی رنگ لوستر ریشه می گیرند.

بعصی از بازوها به سمت بالا و بعضی صاف هستند، تا در مجموع یک چینش تو در تو و متراکم داشته باشیم که به لوستر شکلی واحد بدهد. کل کریستال های پر بر روی دو حلقه قرار دارند که لامپ های شمعی E14 لوستر نیز در پشت همین کریستال ها مخفی شده اند.

کریستال های لوستر گرد کریستال پر سوزنی می توانند به سه رنگ مات (سندبلاست)، دودی یا شامپاینی باشند. این کریستال ها می توانند کاملا به یک رنگ باشند و یا به صورت ترکیبی انتخاب شوند. البته که هر نوع چینشی می تواند به لوستر ظاهری تازه و متفاوت بدهد که نیازهای مشتری را برآورده کند.

این لوستر یک لوستر متوسط است، ارتفاع آن به نسبت قطرش زیاد نیست و به همین دلیل تا حدودی حالت دیسک مانند دارد. چنین لوستری برای بیشتر سقف ها با ارتفاع های متفاوت قابل استفاده است. همین طور این که در بیشتر محیط ها و کاربری ها قابلیت استفاده را دارد.

استفاده از پر به عنوان یک المان طبیعی ، به لوستر گرد کریستال پر سوزنی 70 یک حالت آرام و همه کس پسند داده است و به همین دلیل حتی می توان از آن در اتاق های عمومی مثل اتاق کودک نیز استفاده کرد. طبیعتا استفاده از چنین لوستری در کاربری های اقامتی و فروشگاه های مد و لباس نیز کاربردی است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

کریستال پر سوزنی

رنگ کریستال

ترکیبی-1, دودی, شامپاین, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

20 شعله

ابعاد

قطر 70cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد کریستال پر سوزنی 70 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما