لوستر جدید آشپزخانه کوربت نیرا

محصولات کوربت نیرا، به دلیل ویژگی های مدرن شان مورد استقبال معماران مدرن قرار کرفته اند، در این بین، لوستر جدید آشپزخانه کوربت نیرا می تواند نیازهای آشپزخانه در خانه ی مدرن را تامین کند.

169،000،000 ریال

Add to wishlist

در لوستر جدید آشپزخانه کوربت، شاهد استفاده از کریستال های دست ساز قندیل شکل کوربت در یک خط منحنی هستیم. خطی صاف که صرفا دچار یک انحنای سینوسی حداقلی شده است، تا چشم بینده را کمی قلقلک دهد.

همین انحنای کم است که باعث می شود این محصول ساختار شکنی کند. برخلاف خط بالایی که بر روی سقف نصب می گردد و به نوعی قابی پوشاننده است، در پایین، شاهد این انحنا هستیم. احتمالا اگر این انحنا بیشتر می بود، یا نمی بود، کمتر چشم را به خود جلب می کرد، چون همین کم بودن انحنا است که باعث می شود چشم خط را صاف، ولی منجنی ببیند.

در نگاه کلی، لوستر جدید آشپزخانه کوربت ترکیبی قوی از خطوط عمودی و افقی است. تقریبا هیچ خط موربی نمی بینیم، و قوس ها هم ناچیز هستند. خطوط افقی شامل کفه و خط منحنی فلزی در بردارنده ی کریستال ها می شود. اما خطوط عمودی را می توان بیشتر در کریستال ها و چهار کابل اتصال دید.

کریستال های که کاملا دست ساز هستند، دارای خطوط عمودی در فرم بیرونی و همین طور در بافت هستند. دست ساز بودن باعث می شود که ابعاد تصادفی باشد و همین به طبیعت گرا بودن لوستر کمک می کند.

قندیل لوستر جدید آشپزخانه
نمایی از قندیل های دست ساز شیشه ای لوستر جدید آشپزخانه کوربت

نور لوستر جدید آشپزخانه کوربت، از طریق ال ای دی های نواری مخفی در بدنه ی فلزی تامین می شود. این نوع نور را می توان در انواعی از لوستر مدرن دید. نور وارد این قندیل های شیشه ای می شود، و از آنجا وارد محیط می گردد. همین باعث می شود که یک نور تماما غیر مستقیم تامین گردد.

با یک دید دیگر که به لوستر جدید آشپزخانه کوربت نگاه کنیم، شامل دو بخش فوقانی (فلزی) و پایینی (شیشه ای) می باشد. این تقسیم بندی و تفکیک بین دو متریال دارای کنتراست (از منظر شفافیت، رنگ، دقت و ..) نیز باعث خلق یک مرز بین سقف و کف محیط می شود.

این مرز به وجود آمده در لوستر جدید آشپزخانه کوربت، با مرز کف و سقف در آشپزخانه سازگار است.

این محصول به نسبت بسیار باریک است. این امر با خطی بودن آن سازگاری کامل است و شاید بتوان آن را یکی از خطی ترین انواع لوستر نیرا دانست. به همین دلیل هم تبدیل به گزینه ای ایده آل برای جزیره های آشپزخانه ی مدرن شده است.

از نظر سبکی، همان طور که گفته شد، لوستر جدید آشپزخانه کوربت، مدرن و البته طبیعت گرا است. در معماری طبیعت گرا سعی می شود از عناصر طبیعی -که دارای نظم هندسی زیبایی شناختی قوی هستند- بهره گیری شود.

 

 

 

 

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

فرم کلی

خطی

نوع کریستال

آویز قندیل

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

نوار LED

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر جدید آشپزخانه کوربت نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما