لوستر طبقاتی گرد گیتا 80 نیرا

لوستر طبقاتی گرد گیتا 80، که یک لوستر 6 طبقه است، به نسبت دیگر لوستر های طبقاتی، ارتفاع کم تری دارد، و نسبت ارتفاع به قطر آن به مقدار قابل توجهی کمتر از 1 است. علت این امر را می توان در سایز و ارتفاع کریستال جویا شد.

275،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر طبقاتی گرد گیتا 80، که یک لوستر 6 طبقه است، به نسبت دیگر لوستر های طبقاتی، ارتفاع کم تری دارد، و نسبت ارتفاع به قطر آن به مقدار قابل توجهی کمتر از 1 است. علت این امر را می توان در سایز و ارتفاع کریستال جویا شد. از طرفی شکل تاج مانند لوستر باعث شده است که سعی شود ارتفاع آن زیاد نباشد.

این لوستر نیز مانند بسیاری از لوسترهای طبقاتی، رفته رفته از نظر قطر، کاهشی را تجربه می کند. کریستال های لوستر در دو صفحه های عمودی و افقی با یک دیگر هم پوشانی دارند. البته که فاصله ی قابل توجهی بین هر کریستال تا کریستال کناری وجود دارد.

شکست تصویر در کریستال های لوستر طبقاتی گرد گیتا 80 زیبا است. چرا که قطر کریستال در نوارهای مثلثی/منشوری رو به بیرون افزایش می یابد. این امر باعث می شود بریده های از تصویر پشت کریستال به صورت متداخل قابل رویت باشند.

کریستال های مستطیلی شکل لوستر طبقاتی گرد گیتا 80 فرمی متداخل از تعدادی فرم مثلثی شعاعی دارند، که مطابق قوانین گشتالت کنار هم قرار گرفته و مفهوم مرکزیت را دروان فرم نسبتا ایستادی مستطیل به نمایش می گذارند.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

گیتا (مستطیلی)

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

14 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر طبقاتی گرد گیتا 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما