لوستر گرد کریستالی گیتا 45 نیرا

لوستر گرد کریستالی گیتا با قطر 45 سانتی متر، یک لوستر به نسبت کوچک و زیبا است، که نسبت ابعاد کریستال آن به ابعاد لوستر، به خوبی در چشم می نشیند.

125،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر گرد کریستالی گیتا با قطر 45 سانتی متر، یک لوستر به نسبت کوچک و زیبا است، که نسبت ابعاد کریستال آن به ابعاد لوستر، به خوبی در چشم می نشیند.

کریستال های گیتا ، کریستال های مستطیلی با سایز متوسط به کوچک هستند، که ضخامت آن ها نیز یک ضخامت متوسط است و کریستال از نظر سه بعدی زیاد برآمده و یا صاف نیست. شعاع های این لوستر از نقطه ی اتصال شروع می شوند و رو به طرفین از این نقطه ی مرکزی، در جهت افقی و عمودی دور می شوند.

کریستال ها که بر روی نوارهای فلزی نصب می شوند، نمایی از این نوارها را نیز نشان می دهند، که وجود این نوار افقی درون کریستال عمودی لوستر چشم نواز است و مانند روبانی طلایی به نظر می رسد.

این لوستر به نوعی لوستری طبقاتی است، که در سه طبقه طراحی شده است، ولی هم پوشانی کریستال ها باعث می شود که ساختار یک ساختار یکپارچه دیده شود.

لوستر گرد کریستالی گیتا 40
نمایی از کریستال های لوستر گرد کریستالی گیتا 45

وجودی سطوح سه ضلعی و یا چهار ضلعی متناوب و متقاطع، باعث می شود که کریستال های لوستر گرد کریستالی گیتا 45، همان طور که فرمی شعاعی دارند، باز تابنده پرتوهای نور در زوایای مختلف نیز باشند. حتی شکست نور باعث می شود که در زوایایی، خطوط شکسته ی کریستال ها هم رنگی طلایی به خود بگیرند که بسیار جالب توحه است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

3 طبقه, گرد

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

گیتا (مستطیلی)

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

6 شعله

ابعاد

قطر 40cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد کریستالی گیتا 45 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما