لوستر متال باکس خطی نیرا

لوستر متال باکس خطی با طراحی مینیمال و روکش مشبک فلزی خود نوری زیبا و یکنواخت را به محیط مینشاند. این لوستر در دو رنگ آبکاری آنتیک و مشکی استاتیک موجود میباشد.

146،800،000 ریال161،700،000 ریال

Add to wishlist

شاید فقط افراد خاصی طرفدار این نوع لوستر ها باشند، اما مطمئنا چنین لوسترهای ویژه ای، طرفداران خاص خودشان را هم دارند. در اینجا بر خلاف لوستر های کریستالی، خود فلز است که به صورت تور در آمده و نقش حائل بین چشم و منبع نور را ایفا می کند. لوستر متال باکس نیرا.

تور استیل ضدزنگ که خیرگی لامپ را در حد قابل قبولی پایین می آورد. این تور آبکاری نشده است و خالص است. در کنار این تور، ساختار فلزی رنگ شده خود لوستر بر مدرن بودن آن می افزاید. رنگ الکترواستیک مدرن در کنار توری که ظرافت آن مدرن بودن را فریاد می زند.

تور استیل لوستر متالباکس نیرا
تور استیل مورد استفاده در لوستر متالباکس

یک ساختار فارغ از زرق و برق رایج لوستر ها.

اینجا دیگر خبری از پنتالوگ و آویزهای کریستالی نیست! اینجا همه چیز به خوبی جوش خورده و یا پیچ و مهره و پرچ شده است. تنها چیز انعطاف پذیر زنجیر اتصال لوستر است! اینجا تمام دیدگاه های پیشین ما در هم می شکند. همین ساختارشکنی باعث می شود این لوستر ویژه باشد. لوستری ویژه برای آنان که تفکری مدرن و ساختارکنانه دارند.

Still Mesh Modern MetalBox Chandelier
تصویری از ساختار رنگ شده فلزی و نمای لامپ های ادیسونی  E27 درون این لوستر

اینجا است که پای جرات طراح وسط می آید که این جاذبه بصری را به معماری خود بیافزاید. چیزی که در معماری مدرن بیشتر به چشم می خورد و معماران مدرن و پسامدرن شجاعت بیشتری در انتخاب آیتم ها دارند.

در مجموع می توان گفت که لوستر متال باکس خطی یک لوستر مدرن است، ولی می توان با ملاحظاتی، آن را همراه با سبک های دیگر معماری نیز به کار برد. این لوستر مناسب کاربری های تجاری، کافی شاپ ها، رستوران ها، و حتی منازل مسکونی می باشد.

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, مشکی استاتیک

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر متال باکس خطی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما