وقتی که یک اثر هنری را می بینیم، چشم ناخودآگاه در آن کنجکاوی می کند. چشم غرق در خطوط اصلی، فرم کلی، و در نهایت جزئیات آن اثر می شود. لوستر کریستالی مورانو هم همین اثر را دارد. وقتی اولین بار چشم درگیر این اثر می شود، نا خودآگاه غرق در امواج فلزی طلایی رنگ می شود. این لوستر مواج تقارن را در هم می شکند.

کریستال های لوستر کریستالی مورانو نیز ویژه هستند. این تنها لوستر نیرا است که کریستال آویز عمودی با مقطع ستاره دارد. این کریستال ها به زیبایی آبکاری و دارای رنگ شده اند.

این لوستر یک لوستر طبقاتی است، ولی برخلاف برخی لوستر های طبقاتی اختلاف ارتفاع زیادی بین طبقات نیست. این اختلاف در ارتفاع هر حلقه، برای پرداختن به فرم می باشد. در نهایت ما یک موج در بالا و یک مثلث موجدار در پایین می بینیم.

لوستر مواج مورانو دارای ظرافت های بسیاری است. فرم از حالت کلاسیک درآمده و این باعث می شود کلیت سبک لوستر کریستالی مورانو پست مدرن و تا حدودی مدرن باشد. این لوستر می تواند در معماری های مدرن و پست مدرن و همین طور با ملاحظاتی در معماری نئوکلاسیک به کار گرفته شود. همین طور به دلیل ابعادش، می تواند مناسب هتل ها، منازل مسکونی، راهرو ها، کاربری تجاری و فروشگاه ها می باشد.

رنگ کریستال

شامپاین

رنگ بدنه

آبکاری طلایی

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی مورانو 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما