دیواری کریستالی آیرون یک طبقه نیرا

دیواری کریستالی آیرون یک طبقه دارای یک لایه کریستال کاردی است که به عنوان عنصر اصلی دکوراتیو عمل می کند. این ساختار کریستالی تا حدودی نور لامپ را می پوشاند و از طرفی نور را با شکست به بیرون هدایت می کند. این یعنی فراهم کردن یک نور چند رنگ و نرم برای فضای زیر چراغ.

31،000،000 ریال

Add to wishlist

از قدیم الایام چراغ های دیواری یکی از انواع چراغ های رایج در منازل مسکونی و دیگر فضا ها بوده اند. علت این امر فراهم نمودن نور در فضاهای کور خانه که نور چراغ های سقفی نمی توانستند روشن کنند، و همین طور فراهم کردن نور موضعی نزدیک تر به سطح مورد استفاده بود. این امر در حال حاضر نیز با تغییراتی وجود دارد و دیواری کریستالی آیرون نیز با این هدف ساخته شده است.

البته امروزه چراغ های سقفی پیشرفت های زیادی داشته اند و در بسیاری مواضع چراغ های توکار فراهم کننده نور استفاده ی عمومی و روشنایی هستند. ولی با این حال هنوز هم می تواند چراغ های دیواری را به عنوان گزینه ی فراهم کننده ی نورپردازی، تکمیل کننده ی معماری داخلی و معماری لوستر، و همین طور حتی به عنوان نقاط کانونی در نظر داشت.

دیواری کریستالی آیرون یک طبقه یک چراغ دکوراتیو است که نوری زیبا، ملایم و کاربردی فراهم می کند.

در این چراغ، بدنه ی فلزی دو نقش دارد. اول به عنوان یک ساختار مستحکم که هم ظاهری مستحکم به چراغ می دهد و هم این که بدنه ی چراغ را فراهم می کند. و دوم به عنوان یک ساختار پوشاننده که لامپ ها را به صورت مخفی درون خود جای می دهد.

ساختار فلزی لوستر خطی آیرون
ساختار فلزی  دست ساز سری لوسترهای آیرون

در کنار این ساختار فلزی، دیواری کریستالی آیرون یک طبقه دارای یک لایه کریستال کاردی است که به عنوان عنصر اصلی دکوراتیو عمل می کند. این ساختار کریستالی تا حدودی نور لامپ را می پوشاند و از طرفی نور را با شکست به بیرون هدایت می کند. این یعنی فراهم کردن یک نور چند رنگ و نرم برای فضای زیر چراغ.

ترکیب کنتراست آمیز نور و سایه، شفافیت و کدورت، صلب بودن و انعطاف، مقاومت و شکنندگی، حاصل این همراهی است. این را می توان با فلسفه های شرقی هم راستا دانست، و از طرفی ساختار صنعتی لوستر را می توان مرتبط به معماری مدرن دانست.

بدنه ی فلزی حاصل جوش خوردن تعداد زیادی باکس فلزی توخالی بسته است که علارغم سبکی و استحکام، یک بازی بی تشابه را خلق کرده اند. رنگ بدنه لوستر نیز همان خوشنت نسبی را حفظ کرده است و یک رنگ صنعتی و مقاوم است. از طرفی نمای کریستال ها هم می تواند شفاف یا همراه با پوشش باشد.

دیواری کریستالی آیرون یک طبقه را می توان حتی یک لوستر دیواری دانست

این لوستر دیواری مناسب بسیاری از کاربری ها است، کاربری های مسکونی، کاربری اقامتی (هتل و …)، و حتی کاربری تجاری و تفریحی هم مناسب این چراغ هستند.  از طرفی این چراغ را می توان همراه با معماری های نئوکلاسیک، مدرن و پست مدرن به کار برد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

فرم کلی

نیم دایره

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

نوع کریستال

آویز کاردی

تعداد لامپ

2 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

30 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری کریستالی آیرون یک طبقه نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما