رومیزی کریستال گوی نیرا

105،300،000 ریال

Add to wishlist

انتظار هر کسی از یک چراغ رومیزی متفاوت است. گاهی اوقات این چراغ نقش یک آباژور و نور راهنما را ایفا می کند، و گاهی اوقات مثل چراغ رومیزی کریستال گوی نیرا، چراغ نقش منبع نوری قابل اتکا را ایفا می کند.

در چراغ رومیزی کریستال گوی نیرا خبری از شید های سنگین که نور را در خود محبوس می کنند نیست و منبع نور بیشتر نور تولیدی خود را به فضای اتاق می تاباند. تنها عنصری که بین چراغ و بیرون چراغ قرار می گیرد، بدنه ی فلزی چراغ است که کریستال های گوی را در خود جا داده است.

این بدنه ی فلزی به دلیل وجود فضاهای خالی نیمه شفاف است، و کریستال هم به دلیل ساختار گوی مانند خود نیمه شفاف است و نور را به صورت غیر مستقیم عبور می دهد. در نهایت بیشتر نوری که از طرفین لامپ بیرون می زند به صورت غیر مستقیم وارد محیط می شود که این باعث کاهش خیرگی و البته انتقال موثر نور به محیط می شود.

روشنایی حاصل از این چراغ رومیزی که دارای 3 لامپ شمعی E14 است، می تواند موثر باشد، طوری که نور کافی برای بیشتر نیازها را فراهم کند. به همین دلیل می توان از آن به صورت تک و یا ترکیب چندتایی به همراه دیگر تجهیزات نورپردازی و روشنایی به منظور تامین نور کاربردی محیطی بهره برد.

لامپ ها از طریق جعبه تقسیم استوانه ای که در بالای چراغ قرار دارد، با لوله هایی که اصطلاحا چپقی گفته می شوند به سیستم الکتریکی چراغ وصل می شوند. سپس از طریق یک لوله ی عمودی به قسمت پایین و اصطلاحا پایه ی چراغ رومیزی کریستال گوی نیرا متصل می شوند که از آنجا اتصال الکتریکی تا شبکه برقرار می شود.

بی شک، سبک و نوع فرم چراغ مدرن است، هر چند تناسب خوبی با دیگر سبک های معماری نیز دارد. معمولا این نوع چراغ های رومیزی را بیشتر در فضاهای مسکونی و هتلی استفاده می کنند، هر چند ممانعتی برای استفاده در دیگر کاربری ها نیست و می توان با در نظر گرفتن ملاحظاتی در دیگر فضاها نیز از چراغ رومیزی کریستال گوی نیرا بهره برد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

استوانه ای Drum, گرد

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

نوع کریستال

گوی

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

3 شعله

ابعاد

قطر 30cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رومیزی کریستال گوی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما