لوستر صدف تیفانی گرد 60 نیرا

اگر در گذشته هدف از نصب یک لوستر خودنمایی و ارائه ی یک استاندارد به سختی غیر قابل تغییر بود، امروز لوستر یک ماهیت کاربردی و زیبایی شناختی دارد. لوستر معاصر هیچ محدودیتی در متریال ندارد! فرم هم به راحتی قابل تغییر است. هدف ارائه زیبایی و کاربری مناسب است. لوستر صدف گرد نیرانور نیز چنین ماهیتی دارد.

252،000،000 ریال277،400،000 ریال

Add to wishlist

امروزه لوستر ها ماهیتی متفاوت نسبت به گذشته پیدا کرده اند. اگر در گذشته هدف از نصب یک لوستر خودنمایی و ارائه ی یک استاندارد به سختی غیر قابل تغییر بود، امروز لوستر یک ماهیت کاربردی و زیبایی شناختی دارد. لوستر معاصر هیچ محدودیتی در متریال ندارد! فرم هم به راحتی قابل تغییر است. هدف ارائه زیبایی و کاربری مناسب است. لوستر صدف گرد نیرانور نیز چنین ماهیتی دارد.

صدف تیفانی کاپیز Capiz لوستر صدف
نمای نزدیک از صدف های تیفانی لوستر صدف گرد نیرا

در این لوستر، صدف حرف اول را می زند. متریالی طبیعی و شناخته شده، با استفاده ای جدید. این صدف ها که به نام کاپیز Capiz یا تیفانی Tiffany شناخته می شوند، در گذشته برای خلق آثار هنری و همین طور پوشش پنجره به کار گرفته می شند. ساختار فیزیکی این صدف ها به شکلی است که در هر نقطه نور را به یک شکل می شکنند. این شکست متفاوت نور در نقاط متفاوت، یعنی خلق الگو های چند رنگ رنگین کمانی.

ویژگی بعدی این لوستر صدفی را می توان در واکنش پذیری و نرمی آن دانست. صدف ها سبک هستند، و این باعث می شود آویز صدفی با یک دمیدن نیز حرکت کند.

فاصله صدف ها کم است، به دو دلیل اصلی:

  1. اول این که پوششی مناسب مقابل نور منبع نور ایجاد کنند و منبع نور قابل رویت نباشد.
  2. دوم این که با یک حرکت شروع به برخورد کنند و این یعنی آوای زیبای صدف ها که مانند زنگ یک قافله گوش را نوازش می دهد.
لوستر صدف نیرانور
لوستر صدف گرد نیرانور و رقص زیبای صدف های آن.

صدف های سفید  در زیبایی مثل دانه های برف می مانند ، ولی سختی قابل قبولی دارند. این صدف ها منشأی مثل مروارید دارند. نیمه شفاف هستند و نور به سختی از داخل آن قابل رویت است. همین طور این که در نقاط مختلف شفافیت متفاوت است.

این لوستر طبیعت را به فضای شما هدیه می دهد.

در ساختار این لوستر سعی شده است که بدنه ظریف باشد. بدنه ی ظریف لوستر صدف گرد به صدف ها اجازه ی عرض اندام می دهد. فرم لوستر گرد و طبقاتی است، این اختلاف ارتفاع ناشی از خود ساختار و همین طور تعداد صدف ها است. منبع نور در پشت چند لایه صدف نیمه شفاف محو می شود. در واقع در این لوستر زیبایی فراتر از بازده نوری در نظر گرفته شده است.

لوستر صدف گرد یک لوستر منعطف است که با سبک های مختلف معماری تناسب دارد. یک نقطه کانونی قابل اتکا برای محیط شما. انعطاف و نرمی بالای لوستر آن را مناسب فضاهایی مثل اتاق خواب، اتاق کودک، سالن های زیبایی، اتاق های هتل، کافی شاپ و رستوران، و حتی بسیاری فضاهای تجاری می کند. ساختار المان گونه این لوستر می تواند به راحتی معماری یک فضا را متحول کند.

فرم کلی

5 طبقه, گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

رنگ کریستال

مات

نوع کریستال

صدف تیفانی

تعداد لامپ

12 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر صدف تیفانی گرد 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما