لوستر کریستالی موج گرد نیرا

میس وندروهه می گوید، Less is More ، کمتر بیشتر است. گاهی اوقات یک تغییر کوچک می تواند نتایج بزرگی در طراحی داشته باشد. موجی که در بدنه ی لوستر کریستالی موج ایجاد شده، باعث ایجاد شخصیتی جدید در آن شده است. آنگونه که دیگر مشابه یک لوستر گرد ساده نخواهد بود

327،800،000 ریال

Add to wishlist

میس وندروهه می گوید، Less is More ، کمتر بیشتر است.

گاهی اوقات یک تغییر کوچک می تواند نتایج بزرگی در طراحی داشته باشد. موجی که در بدنه ی لوستر کریستالی موج ایجاد شده، باعث ایجاد شخصیتی جدید در آن شده است. آنگونه که دیگر مشابه یک لوستر گرد ساده نخواهد بود. به منظور همخوانی طراحی با این موج، بدنه نیز مینیمال شده است. بلدنه یک باند فلزی مواج است که از خود رنگی ندارد. آبکاری کروم بر روی این بدنه محیط را آیینه وار به نمایش می گذارد. کریستالی های شیشه ای نیز رنگی از خود ندارند، و صرفا فرم آن ها است که محیط را می شکند و به نمایش میگذارد. این موج ساده، لوستر را از حالت کلاسیک خارج و به آن ظاهری مدرن و پست مدرن می بخشد.

کریستال سه وجهی لوستر کریستالی موج
کریستال های سه وجهی به کار رفته در لوستر کریستالی موج

کریستال های لوستر گریستالی موج از نوع سه وجهی آویز است. این کریستال ها برخلاف لوستر بلوط فاقد پیچ انتهایی هستند. همین امر مینیمال بود لوستر را تاکید می کند. حرکت عمودی ایجاد شده در ساختار این لوستر، چشم را در جهت افقی به حرکت وا می دارد. حرکتی بی انتها که ناشی از ذات دایره وار و گرد فرم این لوستر است.

لوستر کریستالی موج به صورت طبقاتی طراحی و تولید می شود.

قرار گرفتن طبقات زیر هم، باعث می شود که ساختار موجی بیشتر در قسمت بالایی لوستر قابل تشخیص باشد. در قسمت پایین لوستر، فرم به صورت نیم دایره یا مثلث نرم قابل مشاهده است. این کریستال ها توسط کلیپ های فلزی آبکاری شده که به سختی قابل تشخیص هستند به ساختار آویز می شوند. این کلیپ ها در زوایای اصلی پشت کریستال و بدنه ی فلزی لوستر مخفی می شوند.

کریستال سه وجهی و کلیپ نصب لوستر موج

لوستر کریستالی موج گرد با قطر 60 سانتی متر، یکی از گزینه های مناسب برای سبک های معماری مدرن و پست مدرن است و می تواند با معماری نئو کلاسیک نیز سازگار بشود. کاربری های مسکونی، اتاق ها، نشیمن، آشپزخانه، فضاهای تجاری و انتظار، هتل ها، کافی شاپ ها و رستوران ها محل های مناسبی برای نصب این لوستر هستند.

رنگ بدنه

آبکاری کروم

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

4 طبقه, گرد

رنگ کریستال

شفاف

نوع کریستال

کریستال آویز سه وجهی

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

9 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی موج گرد نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما