ست دکوری دیس انار

این ست دیس زیبا را می توان یک ست دکوری دانست. طرح طبیعت گرایانه ی انار که در طراحی آن شاهد یک موازنه بین واقعیت و انتزاع هستیم. فرم انار مانند این دیس بسیار شبیه به واقعیت میوه ی انار است، اما بسیار ساده سازی شده است.

24،500،000 ریال

1 عدد در انبار

Add to wishlist
دسته: برچسب:

این ست دیس زیبا را می توان یک ست دکوری دانست. طرح طبیعت گرایانه ی انار که در طراحی آن شاهد یک موازنه بین واقعیت و انتزاع هستیم.

فرم انار مانند این دیس بسیار شبیه به واقعیت میوه ی انار است، اما بسیار ساده سازی شده است. شاید بتوان این فرم را یک فرم نزدیک به نقاشی دانست که تا جای ممکن گوشه های آن نرم شده است و به غیر از کاکل انار، جای دیگری گوشه ی تیز نداریم.

از طرفی فرم این ست دکوری انار مانند، تا مقداری دیفورمه شده، به یک سمت افقی کشیده شده و در جهت عمودی فشرده شده است تا به طرحی فانتزی برسد. هر سه قطعه ی این مجموعه نیز به صورت مشابه طراحی شده اند و وقتی روی هم قرار می گیرند طرح زیبایی را ارائه می دهند.

ست دکوری دیس انار
سه قطعه انار شکل این ست دکوری که بر روی هم قرار گرفته اند.

همان طور که در تصویر مشخص است، رنگ بندی این انار ها به صورت ترکیبی از رنگ لعابی قرمز، و پوشش دهی طلایی رنگ است. رنگ طلایی به عنوان رنگی که ته مایه ی گرم دارد، به خوبی گرمای پر قدرت رنگ قرمز را در بر می گیرد.

لعاب های سطح هر یک از این دیس های میوه خوری برجستگی های مشخصی دارد که به دلیل بازتابش و جلای آن ها به خوبی مشخص است و تصویر سطح را از یکنواختی بیرون می آورد.

در زیر هر یک از دیس های ست دکوری انار -که به رنگ طلایی است- ، چهار استپ سیاه رنگ گرد از جنس فوم چسبانده شده است تا از لغزش احتمالی دیس ها جلوگیری کند.

جنس فریم

آلومینیوم

رنگ بدنه

طلایی خش دار, لعاب قرمز

ابعاد

20cm, 30cm, 38cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ست دکوری دیس انار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما