محصولات نیرا به عنوان محصولاتی ویژه و مدرن و تا حد زیادی منحصر به فرد شناخته می شود. به همین دلیل هم هست که یکی از زمینه های فعالیت اصلی نیرا، تامین لوستر پروژه های مطرح است.

از نمونه های تامین لوستر پروژه ها را می توانید در مطالب زیر ببینید.

لوستر ناهارخوری پذیرایی

تامین لوستر واحد مسکونی 1402

در تامین لوستر واحد مسکونی، موارد مختلفی را باید مدنظر داشت. چرا که این کاربری بیشترین استفاده را از این المان های دکوراتیو نوری می برد. در حالی که در

ادامه مطلب »

از موارد مهم در تامین لوستر پروژه، توجه به ویژگی های پروژه است. هر پروژه معماری بیرون و معماری داخلی خودش را دارد و بالتبع آن نیازمند نوع خاصی از لوستر است. از این رو است که گاهی اوقات معمار خودش تصمیم به طراحی می گیرد و شرکت تامین کننده باید بتواند محصولاتی ویژه و اختصاصی تولید کند.

به همین علت، شرکت تامین کننده ی لوستر پروژه می بایست خودش تولید کننده باشد و یا مستقیما با تولید کننده در ارتباط باشد، چرا که خیلی اوقات سفارش یک چنین محصولی به شخص ثابت می تواند باعث بروز ناهماهنگی ها و حساسیت های ویژه شود.

لوستر پروژه ی برج باران 3
یک نمونه از لوستر پروژه ی برج مسکونی باران 3 مشهد که به درخواست معمار و به صورت سفارشی ساخته شدن است.

همین طور از موارد مهم در تامین لوستر پروژه، توجه به کیفیت است. کیفیت نامطلوب نه تنها باعث ضرر خریدار در زمان خرابی می شود، بلکه باعث می شود ظاهر نامناسبی به مخاطب ارائه شود و اعتبار را زیر سوال می برد. همین طور این که کیفیت نامطلوب می تواند باعث آسیب های احتمالی در زمان بروز حوادث طبیعی یا حتی در شرایط عادی شود. طبیعتا خطر افتادن برای لوستر سنگین و بزرگ سرسرای هتل بیشتر از پذیرایی یک منزل شخصی مطرح است.

با توجه به مطالب مطرح شده و موارد لوستر پروژه های فوق، می توان گفت که مجموعه ی تولید نیرا و مجموعه طراح و مجری، نیراهوم، توانمندی طراحی و ساخت انوع لوستر پروژه را دارند و در صورت نیاز می توانید با ثبت درخواست و ارتباط با ما نیاز های خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *