9%

کیک خوری طلایی 20

این ظرف کیک خوری طلایی، با عرض 20 سانتی متر، یک ظرف فلزی است که به منظور تامین یک فضای بسته برای نگهداری کیک و شیرینی طراحی شده است.

قیمت اصلی 25،000،000 ریال بود.قیمت فعلی 22،700،000 ریال است.

3 عدد در انبار

Add to wishlist

این ظرف کیک خوری طلایی، با عرض 20 سانتی متر، یک ظرف فلزی است که به منظور تامین یک فضای بسته برای نگهداری کیک و شیرینی طراحی شده است.

سطح این ظرف فلزی به صورت چکش خورده است، یعنی این که سطح کاملا صاف بوده است، اما در نقاطی با نظم حدودی، شاهد تو رفتگی هایی در فرم هستیم که سادگی فرم و متریال را می گیرید و به سطح ظرف طرح می دهد.

آبکاری طلایی این ظرف براق است، و اگر سطح ظرف صاف بود، تصویر محیط را به خوبی نمایش می داد. سطح چکش خورده ی این کیک خوری باعث می شود که ما یک تصویر دارای اعوجاج از محیط داشته باشیم.

وجود یک درب شیشه ای براق و تقریبا صاف بر روی این سطح فلزی چکش خورده، هم به ظاهر بازتابنده ی ظرف کمک می کند، و هم با شفافیت، بی رنگی و صاف بودن خود، کنتراست زیبایی ایجاد می کند.

کل ساختار این کیک خوری متشکل از همین دو متریال است، منتها سطح زیرین آن توسط یک پوشش فوم مانند پوشانده شده است. بر روی دریچه ی شیشه ای ظرف یک دستک و یک حلقه ی بیرونی وجود دارد که با خود شیشه یکپارچه شده است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

آبکاری طلایی

رنگ رویه

شیشه ای

ابعاد

قطر 20cm, H 25cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کیک خوری طلایی 20”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما