لوستر دیواری برگ انجیری نیرا

لوستر دیواری برگ انجیری را می توان به نوعی یک لوستر دیواری “Wall mounted chandelier” دانست. البته در خصوص این که اصطلاح لوستر دیواری تا چه اندازه صحیح است بحث بسیار است، اما به صورت کلی لوستر های دیواری را می توان فراتر از چراغ های دکوراتیو دیواری دانست.

45،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر دیواری برگ انجیری را می توان به نوعی یک لوستر دیواری “Wall mounted chandelier” دانست. البته در خصوص این که اصطلاح لوستر دیواری تا چه اندازه صحیح است بحث بسیار است، اما به صورت کلی لوستر های دیواری را می توان فراتر از چراغ های دکوراتیو دیواری دانست، زیرا که در این چراغ ها ما شاهد استفاده از المان های تزئینی افزودنی قدرتمندی هستیم که به نوعی ماهیت چراغ را تحت تاثیر قرار می دهند.

یعنی به نوعی، با حذف این افزونه ها، چراغ دیگر ماهیت تزئینی خود را از دست می دهد و صرفا تبدیل به یک لامپ نگهدار می شود، در حالی که به نوعی در یک چراغ دکوراتیو، ساختار با تزئینات یکپارچه شده است. البته تمام این ها قراردادی هستند و می توان این معیارها را تغییر داد.

لوستر دیواری برگ انجیری از 8 عدد کریستال برگ انجیری تشکیل شده است، که در دو ردیف زیر هم چیده شده اند. ردیف بالا قطر بیشتری دارد و ردیف پایین جمع تر می شود. این دو ردیف درون هم قرار می گیرند و تشکیل یک فرم مثلثی/مخروطی می دهند.

فرم چراغ نیز مانند خود کریستال برگ انجیری رو به پایین است، که این فرم به نسبت فرم های مربعی یا استوانه ای بیشتر چشم را در سیالیت خود غرق می کند. نسبت اندازه ی کریستال به نسبت ابعاد چراغ قابل توجه است، که این امر باعث می شود کریستال ها بیشتر به چشم بخورند و جلوه های نوری حاصله از آن ها قوی تر باشد.

از طرفی همین کم بودن تعداد کریستال ها باعث به وجود آمدن فضاهای خالی بیشتری می شود که این امر نیز باعث ایجاد سطوج کنگره دار و جالب توحه بیشتر می شود، آن طور که به نوعی می بایست لوستر دیواری برگ انجیری را به وجود آورنده ی نقطه ی کانونی دانست.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری نیم دایره

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

برگ انجیری

رنگ کریستال

ترکیبی-1, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

2 شعله

ابعاد

قطر 30cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر دیواری برگ انجیری نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما