لوستر لاینر برگ انجیری نیرا

چنانچه دنبال یک لوستر مناسب برای میز جزیره ی آشپزخانه یا میز ناهارخوری خودتان هستید، می توانید به لوستر لاینر برگ انجیری نیز فکر کنید. این لوستر یک لوستر خطی یا لاینر است، که مناسب استفاده در فضاهای دارای نسبت طول به عرض زیاد و یا میزهای مستطیل شکل است.

319،000،000 ریال

Add to wishlist

چنانچه دنبال یک لوستر مناسب برای میز جزیره ی آشپزخانه یا میز ناهارخوری خودتان هستید، می توانید به لوستر لاینر برگ انجیری نیز فکر کنید. این لوستر یک لوستر خطی یا لاینر است، که مناسب استفاده در فضاهای دارای نسبت طول به عرض زیاد و یا میزهای مستطیل شکل است. اغلب محصولات نیرا دارای لوسترهای لاینر هستند تا این نیاز را تامین کند.

بالتبع، سری لوستر برگ انجیری نیرا نیاز دارای لوستر لاینر است، که در اینجا به معرفی آن می پردازیم.

لوستر لاینر برگ انجیری یک لوستر خطی از نوع طبیعت گرا است.

آین لوستر با بهره مند ای از اشکال طبیعی، و هندسه ای منظم، سعی در به تصویر کشیدن اشکال طبیعی در فضاهای معمارانه دارد. این دیدگاه که مشابه آن را در جنبش های هنری مدرنی مثل جنبش هنر نور می توان دید، علاقه مند به استفاده از عناصر طبیعی، به عنوان استانداردی خدادادی است. از آنجا که قوانین زیبایی شناختی بر اساس طبیعت (که انسان هم بخشی از آن است) نگاشته شده اند، پس طبیعتا چنین ساختارهای هندسی که به طبیعت وفادار هستند می توانند ذات زیبایی جوی مخاطب را ارضا کنند.

کریستال های به کار رفته در لوستر لاینر برگ، با الهام از گیاهی به همین نام طراحی و ساخته شده اند. این کریستال ها که از نوع قالب خورده و ماشینی هستند، نظمی مثال زدنی دارند و نمی توان با چشم تفاوتی بین کریستال های یک لوستر تشخیص داد. این کریستال ها ذاتی سه بعدی دارند و در هر سه بعد دارای پیچیدگی هستند و صرفا ذاتی نمادین ندارند.

کریستال های لوستر لاینر برگ انجیری
کریستال های برگ انجیری سه رنگ به کار رفته در لوستر لاینر برگ انجیری

فرم هر کریستال تا حدودی مثلثی شکل است، یعنی این که قسمت بالای هر کریستال پهن است، که رفته رفته به سمت پایین باریک می شود. لوستر لاینر برگ انجیری را می بایست یک لوستر طبقاتی نیز دانست، چرا که ساختار لاینر آن در چند طبقه و زیر هم تکرار می شود، که به منظور ایجاد هم پوشانی، هر طبقه نسبت به طبقه ی بالاتر باریک تر می شود.

در این سه طبقه؛ کریستال های برگ مثلثی شکل بر روی هم قرار می گیرند، در واقع قاعده ی هر کریستال فاصله ی بین دو راس کریستال های بالا را پوشش می دهد. این پوشش دهی یکپارچه باعث ایجاد یک فرم واحد و صلب می شود که منابع نوری را نیز به خوبی می پوشاند و یک پوشش نیمه شفاف خلق می کند.

تمام این موارد باعث می شود که لوستر لاینر برگ انجیری یک لوستر مناسب برای بسیاری از فضاها باشد. این لوستر خطی در منازل، هتل ها، فروشگاه ها و فضاهای صمیمی کاربرد دارد، و البته که می توان از آن برای بهبود کیفیت بصری فضا بهره برد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

خطی

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

برگ انجیری

رنگ کریستال

ترکیبی-1, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

120x35cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر لاینر برگ انجیری نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما