لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 60 نیرا

لوسترهای گرد قطر 60 جزو لوسترهای پر طرفدار هستند، چرا که این قطر برای بسیاری از فضاها مناسب است. لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری نیزا با قطر 60 سانتی متر تولید می شود که همین ابعاد متناسب آن باعث شده است که گزینه ی مناسبی برای بسیاری از فضاها باشد.

189،000،000 ریال

Add to wishlist

لوسترهای گرد قطر 60 جزو لوسترهای پر طرفدار هستند، چرا که این قطر برای بسیاری از فضاها مناسب است. لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری نیزا با قطر 60 سانتی متر تولید می شود که همین ابعاد متناسب آن باعث شده است که گزینه ی مناسبی برای بسیاری از فضاها باشد.

در این لوستر نیز مشابه دیگر لوسترهای طبیعت گرای نیرانور، از عناصر طبیعی بهره برده شده است، که در اینجا برگ گیاه “برگ انجیری” به عنوان یک نماد طبیعی در طراحی لوستر به کار گرفته شده است. کریستال های برگ انجیری کریستال های قالب خورده هستند که فرآیند تولید آن ها فاقد دخالت مستقیم دست است و به همین دلیل هم فرم هر کریستال دقیق و بدون خطا است.

ساختار طبقاتی این لوستر باعث می شود که از طرفی، ارتفاع و به اصطلاح ریزش لوستر بیشتر از لوسترهای یک طبقه یا دولاین باشد، و از طرفی، کریستال ها هم پوشانی کامل تری داشته باشند که در نهایت به یک فرم نیمه مخروطی می رسد. فرم مخروطی لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 60 با شکل مثلثی کریستال ها نیز سازگار است.

دیتیل لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 60
رنگ های مختلف کریستال های لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 60

کریستال ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند، که برخی از آن ها پوشش دهی شده اند، در حالی که بعضی شفاف هستند و بعضی نیز توسط دانه های شن در فرآیند سندبلاستینگ مات شده اند. چینش این لوستر می تواند بسته به خواست مشتری ترکیبی باشد و یا کریستال ها تماما مات باشند.

شکل قرار گیری لامپ ها نشان دهنده ی مدرن بودن فرم این لوستر است. این لوستر دارای جزئیات بسیار زیادی نیست و ساختار هندسی مشخص و ساده ای دارد. از طرفی لامپ ها به صورت شمعدانی نصب نمی شوند و لذا نمی توان آن را یک لوستر کلاسیک دانست.

با این اوصاف، می توان حتی این لوستر را نزدیک به سبک معماری مدرن هنر نور، آر نووُ، Art Nouveau، دانست. قرار گیری این لوستر در فضای مدرن، می تواند فضا را بسیار دستخوش تغییر کند و یک عنصر فضاساز باشد. حتی می توان با توجه به جالب توجه بودن کریستال های این لوستر، از لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 60 برای خلق معماری بهره برد.

بدنه ی این لوستر را می توان کاملا یک ساحتار کاربردی دانست، چرا که تقریبا در هیچ زاویه ای استخوان بندی لوستر قابل رویت نیست و صرفا یک نیم سایه ی ناچیز از آن بر روی کریستال ها هویدا است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

برگ انجیری

رنگ کریستال

ترکیبی-1, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما