لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس 80 نیرا

لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس 80 یک لوستر ایده آل برای بسیاری از فضاها است. نمای زیبای برگ نیلوفر آبی، همراه با نوری ملایم و ساختاری منظم، هماهنگی خوبی با بیشتر فضاها و سبک های معماری داخلی دارد.

348،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس 80 نیرا، از کریستال های برگ لوتوس (نیلوفر آبی) بهره می برند. گیاه لوتوس یا نیلوفر آبی، یک گیاه شناخته شده است که نماد خلوص، روشن ضمیری روح، و تولد دوباره است. در این لوستر اما از فرم زیبای برگ این گیاه استفاده شده است.

کریستال های برگ این لوستر  به نسبت بزرگ (قطر نزدیک به 20 سانتی متر) هستند و یک فرم نزدیک به دایره دارند. دایره ای که در یک قسمت فرو رفتگی داشته و در سمت دیگر تیزی برگ آن خود نمایی می کند. فرم برگ در محل اتصال تو رفتگی دارد، و در اطراف آن برآمده شده است که باعث می شود از حالت صاف خارج شده و به شکل بخشی از کره دیده شود.

کریستال لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس
نمایی نزدیک از کریستال برگ لوتوس

بدنه ی لوستر به شکل رینگ های طبقاتی تو در تو است که به رنگ سانتیک آبکاری شده است. کریستال ها توسط یک پیچ و یک گوی مهره به هر کدام از این حلقه ها متصل می شوند. چینش کریستال ها به طوری است که هر کریستال برگ با دو کریستال برگ در عرض، و یک یا دو کریستال برگ در ارتفاع هم پوشانی دارد.

چینش لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس
چینش تو در تو و سایه روشن های حاصله در لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس

در ساختار کریستال برگ لوتوس شاهد رگه های برآمده ای هستیم که حکم رگ برگ ها را دارند، و سلول های برجسته ای که در کنار هم فضای بین رگ برگ ها را پر می کنند. کریستال می تواند مات (سند بلست) یا شفاف باشد. در نهایت هم که رگ برگ ها به حفره ی اتصال منتهی می شوند.

فرم نیمه شفاف و مات کریستال باعث خلق سایه و نیم سایه هایی می شود که در نهایت نوری غیر مستقیم را به محیط منتقل می کند.

لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس 80 یک لوستر ایده آل برای بسیاری از فضاها است. نمای زیبای برگ نیلوفر آبی، همراه با نوری ملایم و ساختاری منظم، هماهنگی خوبی با بیشتر فضاها و سبک های معماری داخلی دارد.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری سانتیک

فرم کلی

طبقاتی, گرد

نوع کریستال

برگ لوتوس

رنگ کریستال

مات

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

تعداد لامپ

25 شعله

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی طبقاتی برگ لوتوس 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما