چراغ کریستالی دیواری ستاره نیرا

چراغ کریستالی دیواری ستاره ساختار هندسی ویژه ای دارد. از طرفی خود کریستال ستاره با ساختار شش ضلعی که دارد هندسه ای چشم نواز ارائه می دهد، و از طرفی فرم خود این چراغ دیواری هندسه ای دوست داشتنی دارد.

42،400،000 ریال

Add to wishlist

چراغ کریستالی دیواری ستاره ساختار هندسی ویژه ای دارد. از طرفی خود کریستال ستاره با ساختار شش ضلعی که دارد هندسه ای چشم نواز ارائه می دهد، و از طرفی فرم خود این چراغ دیواری هندسه ای دوست داشتنی دارد.

در فرم این محصول شاهد سه طبقه ی کریستالی هستیم. در هر طبقه یک ساختار نیم دایره مانند از جنس آهن و آبکاری  شده به رنگ کروم خودنمایی می کند. این ساختار ساده و باریک و این رنگ براق و غیر خودنما باعث می شود که بدنه نیمه شفاف به نظر برسد.

طبقات بالا و پایین مشابه هم هستند و طبقه ی وسط تعداد کریستال بیشتری دارد. این باعث می شود که چراغ کریستالی دیواری ستاره از روبرو ظاهری دایره یا شبه لوزی داشته باشد. همین طور این که طبقه ی وسط جلو آمده تر است و ساختار خشک کریستال ها باعث می شود که یک سازه ی هندسی فضایی را شاهد باشیم.

هر کریستال توسط یک کرپی یا مهره ی یک طرفه که آن نیز براق است به بدنه متصل می شود تا باز هم بر ساختار نیمه شفاف بدنه تاکید کند. البته طبیعتا خود کریستال هم شفاف است و بخشی از نور را بازتابش کرده و بخش زیادی از نور را از خود عبور داده و می شکند.

کریستال های ستاره در جای خوب ثابت نشده اند و طبیعتا جای بازی دارند، اما این مقدار بازی کم است و نمی توان آن را منعطف دانست.

برخلاف ظاهر گرد چراغ کریستالی دیواری ستاره، هر یک از کریستال های ستاره در چند جهت لبه های نسبتا تیز دارد و این یعنی بازتابش های بسیار، که باعث می شود کریستال بر بدنه ی این چراغ دکوراتیو غالب باشد.

کریستال های ستاره از نوع قالب خورده و دقیق هستند و تقریبا با هم می نمی زنند. این نیز به هندسه ی صلب این ساختار کمک می کند.

چراغ کریستالی دیواری ستاره را می توان در فضاهای بسیاری به کار برد، ساختار نیمه شفاف آن باعث می شود بتوان آن را با بسیاری از رنگ ها و سبک های مختلف دکوراسیون و معماری داخلی هماهنگ کرد، هر چند می توان گفت به معماری مدرن بسیار نزدیک تر است. همین طور به دلیل جلای فوق العاده ای که دارد مناسب فضاهای لوکسی مثل هتل ها، پذیرایی منازل و فروشگاه های لوکس می باشد.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری کروم

فرم کلی

دیواری نیم دایره

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, شامپاین, شفاف, مات

تعداد لامپ

2 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 30cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ کریستالی دیواری ستاره نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما