لوستر کریستالی اسپیرال 45 نیرا

لوسترهای اسپیرال را می توان لوسترهای کریستالی مدرن دانست، هم از این لحاظ که این لوسترها دارای یک هندسه ی مشخص هستند، و هم از این جهت که تقارن دقیقی در ساختار آن ها وجود ندارد، و بار برقراری تعادل را حرکت غیر مدور و غیر متقارن به دوش می کشد.

129،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر های کریستالی انواع و اقسام مختلفی دارند، برخی از آن ها خشک، اما باشکوه هستند، برخی تقارن هندسی قوی و بی نقص دارند، و برخی مثل لوستر کریستالی اسپیرال 45، هندسه ای دارند که تلطیف شده است و از تقارن دقیق در آمده است.

لوسترهای اسپیرال را می توان لوسترهای کریستالی مدرن دانست، هم از این لحاظ که این لوسترها دارای یک هندسه ی مشخص هستند، و هم از این جهت که تقارن دقیقی در ساختار آن ها وجود ندارد، و بار برقراری تعادل را حرکت غیر مدور و غیر متقارن به دوش می کشد.

اسپیرال بودن یا مارپیچی بودن لوستر کریستالی اسپیرال 45 باعث می شود که ارتفاع آویز کریستال ها بیشتر از یک لوستر کریستالی در همین قطر باشد. برای برقراری یک اسپیرال نیازمند دو حرکت دورانی نسبت به مرکز و جابجایی در جهت عمودی هستیم. لذا برای دیده شدن صحیح این جابجایی لازم است که هر طبقه ی مدور حدودا کمی کمتر از یک ارتفاع کریستال پایین تر از طبقه ی قبل باشد.

چینش لوستر کریستالی اسپیرال 45
نظم در چینش کریستال های کاردی لوستر کریستالی اسپیرال 45

از طرفی چون این کریستال ها عرض زیادی ندارند، به منظور حفظ پیوستگی فرم، خطوط اسپیرال به هم نزدیک تر انتخاب می شوند، و این دو قانونی کلی در چینش کریستال ها باعث می شود لوستر کریستالی اسپیرال 45 یک لوستر به نسبت ایستاده و جهت دار رو به پایین باشد.

چنین لوسترهایی بیشتر مناسب سقف های کمی بلندتر و فضاهای دارای نسبت طول و عرض به ارتفاع پایین هستند. مثلا این لوستر با یک پلکان کوچک در یک منزل مسکونی، یا فضاهای باریک در هتل و مجموعه های اقامتی سازگاری کامل دارد. اسپیرال بودن فرم آن نیز تناسب خوبی با اسپیرال بودن فرم پله ها برقرار می کند.

کریستال های این لوستر از نوع اصطلاحا کاردی هستند. این نوع کریستال ها که سال ها است در بین مردم محبوبیت دارند،فرمی ساده دارند که البته جهت دار بودن و انعطاف پذیر بودن آن ها نسبت به هر فرمی آن ها را تبدیل به همراه ثابت بسیاری از لوستر ها کرده است.

کریستال کاردی سندبلست
نمایی از گریستال های کاردی سندبلست شده ی این لوستر

البته یکی از انواع کریستال کاردی به کار رفته در محصولات نیرا به صورت سندبلست شده است. این کریستال ها تحت یک عملیات فیزیکی مورد برخورد حجم انبوهی شن مخصوص و هم اندازه قرار می گیرند که همین باعث می شود ظاهری برفی Frosted به خود بگیرد و نقش یک انتشارگر یا دیفیوزر را به خود بگیردد که به کاهش خیرگی کمک بسیار زیادی می کند.

در مجموع این لوستر را می توان یک لوستر کریستالی مدرن دانست که با بسیاری از فضاها قابلیت سازگاری دارد. استفاده از این لوستر با هزینه ی به نسبت مناسبی، فضا را دگرگون می کند و چون به عنوان یک نقطه کانونی عمل می کند، چشم های بیننده را به سمت خود می کشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

فرم کلی

اسپیرال

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

نوع کریستال

آویز کاردی

تعداد لامپ

9 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

D45 cm, H60

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی اسپیرال 45 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما